Nebankovní půjčky bez registru

Půjčit si dnes není nutné jenom v bankách. Existují samozřejmě také nebankovní společnosti, které jsou ideální možností, jak získat peníze. Ty jsou spojeny hlavně s celkovou jednoduchostí získání peněz, což naplno dokazují také nebankovní půjčky bez registru. Ty jsou unikátní díky celé řadě různých výhod, na které se společně můžeme podívat.

K dispozici je široká škála částek

Právě to je jednou z klíčových výhod, na kterou rozhodně nesmíme zapomínat. Podíváme-li se konkrétně, mohou mít nebankovní půjčky bez registru hned tři hlavní podoby. Jaké to jsou?

  • Mikropůjčky
  • Klasické spotřebitelské půjčky
  • Půjčky ručené nemovitostí

Ve všech třech případech platí, že při vyřizování nebude přihlíženo k finanční minulosti žadatele. V prvním případě mluvíme o možnosti půjčit si pár tisíc korun, u druhé možnosti o půjčce v řádech desetitisíců a statisíců. Třetí je rozhodně nejzajímavější, protože může být spojena i s několika miliony korun.

Prohřešky z předchozí doby nevadí

Druhou výhodou daných půjček je rozhodně to, že nejsou nijak řešeny prohřešky z předchozí doby, Mohly to být různé komplikace se splácením půjček, nebo jiných závazků. Pozůstatkem toho je evidence v bankovních i nebankovních registrech. Do nich však během schvalování nahlíženo není, což znamená, že i takzvaný problémový klient má možnost na peníze snadno dosáhnout. Připomeňme také to, že existují i tací poskytovatelé, které nezajímá ani případný registr exekucí, nebo insolventní registr. I ty mohou vypovídat o bonitě žadatelů.

Potěší jednoduché a rychlé vyřízení

Jelikož není třeba řešit registry, projeví se to na jednoduchosti samotného vyřízení půjčky. A to znamená jistoty spojené především s tím, že může být úvěru vyřízený jak rychle, tak i jednoduše. Přispívá k tomu dnes již několik standardů, jako je možnost požádat si online, nebo mít peníze na účtu ještě tentýž den, kdy o ně bylo požádáno. Když k tomu přidáme i minimální administrativní zátěž, je více než jasné, že nebankovní půjčky bez registru potěší každého, kdo na své peníze spěchá a zároveň se chce vyhnout jakýmkoliv složitostem.

Jde to i výhodně

I když se říká, že čím benevolentnější podmínky, tím vyšší úrok, nemusí tomu být vždy ve všech případech. Kromě toho, že se nebankovní segment stále více přibližuje bankám, musíme zmínit i několik jeho unikátů. Ty se vážou k mikropůjčkám, kde je aktuálně trendem takzvaná první půjčka zdarma. Jedná se o úvěr bez registrů, ale i doložení příjmů, který je pojený s nulovým úrokem. Účtovány nejsou ani žádné jiné poplatky a tak lze říci, že nebankovní půjčky bez registru mohou být označeny i za ty, které jsou v aktuálním segmentu úvěrových produktů jedny z nejvýhodnějších. Vyzkoušet je může nejenom ten, kdo má statut problémového klienta.