Aasa czech a.s. půjčka

Nabídka střednědobých úvěrových produktů u nás je reprezentovaná hlavně dvěma velkými nebankovními společnostmi a to firmou Provident Financial a pak také nebankovním poskytovatelem úvěrů Home Credit.

Kromě těchto známých firem však ale existuje mnoho dalších poskytovatelů, kteří vám pár desitek tisíc korun půjčí a mezi takové firmy patří právě Aasa Czech a jejich nebankovní půjčka.

Je Aasa Czech půjčka podvod?

aasa-zkusenostiPeníze občas mohou chybět každému a naštěstí se dá ve většině případů takový problém vyřešit za pomoci blízkých a rodiny. Ať už se vám polámalo auto a potřebujete finanční prostředky na opravu vašeho vozidla anebo vám prostě chybí peníze a nevycházíte s rozpočtem, můžete si půjčit od známých.

Co ale v případě, že nikoho takového nemáte? Pak je potřeba se obrátit na specializované poskytovatele půjček a úvěrů jako je Aasa půjčka.

Tato nebankovní společnost u nás nefunguje sice tak dlouho jako zmíněné předchozí úvěrové společnosti, ovšem relativně bezpečně si tam můžete půjčit až 25 000 Kč.

Částka není sice o mnoho vyšší, než kolik půjčí třeba Crediton se svojí SMS půjčkou do výplaty. Liší se ovšem v délce splatnosti. Toto období je totiž u Aasa Czech mnohem delší a splatnosti se zde počítá na měsíce.

Díky tomu, že jde o nebankovní společnost nabízející i internetové půjčky si můžete vyřídit tento úvěr pohodlně i z domu. Stačí navštívit jejich webové stránky, na kterých najdete i online žádost.

Další info – viz http://pujcka-online.net/aasa-czech-pujcka-zkusenosti-recenze/

Tento formulář stačí tedy vyplnit a odeslat. Podat žádost si můžete kdykoliv, pracovní doba firmy je ale jen od pondělí do pátku, takže schválení není možné i víkendu.

Historie Aasa Czech a.s. půjčky

Aasa Czech u nás sice nefunguje tak dlouho, abyste ji mohli považovat za bezrizikového poskytovatele, ovšem je to člen finanční skupiny z Estonska, takže rozhodně nejde o neznámou malou podvodnou firmu.

Navíc podle diskuzí a recenzí v fórech na internetu, kde dávají zkušenosti lidé, kteří je opravdu vyzkoušeli, se můžete dočíst, že Aasa půjčka je reálná a tato firma úvěry opravdu nabízí.