Acema credit podvod

Když si dnes potřebujete půjčit peníze, můžete se obrátit na několik institucí a firem. Pro většinu klientů, kteří nemají problémy bonitou a můžou doložit svůj příjem jsou dostupné půjčky od bank.

V dnešní době je v každé bance na výběr z několika druhů úvěrových produktů, kromě klasické půjčky lze využít třeba kreditní karty (někdy jsou dostupné i kreditní karty bez doložení příjmů) anebo sloučení půjček a dluhů do jednoho.

acema-credit

Kontokorentní úvěr je pak dalším způsobem, jak můžete opakovaně získat peníze, které reálně nemáte. Co když ale půjčku od banky získat nemůžete, jak situaci řešit potom? Vyzkoušet můžete nebankovní společnosti, mezi které patří třeba firma Acema Credit.

Je Acema Credit podvod?

Acema Credit se řadí mezi nebankovní společnosti jako třeba Home Credit, Cetelem anebo Profi Credit. Jde o společnosti, které půjčují lidem ze svých vlastních zdrojů a to je také důvodem proto, že jsou jejich úroky o něco vyšší než v bance.

Má to ovšem i několik výhod a mezi ty patří primárně to, že u nebankovní společnosti není vyžadovaná taková bonita klienta, jako u banky.

Jestliže jste tedy měli v minulosti problémy se splácením dluhů a dostali jste se do registrů dlužníků, můžete si u Acema Credit bez obav podat žádost o půjčku na účet, protože Acema nabízí rychlé půjčky bez registrů.

Je to jedna z mála úvěrových společností, která nabízí opravdu vysoké částky. Půjčit si u nich můžete třeba na rozjezd podnikání anebo i na bydlení, maximální výše úvěru je až 5 000 000 Kč.

Protože půjčují tak vysoké částky, je zde nutné určité ručení za tyto peníze. To bývá ve formě ručitele anebo zástavy nemovitosti, což je případ firmy Acema Credit.

Půjčka od této nebankovní společnosti je tak vlastně pro mnoho lidí značně riziková. Ne že by šlo o podvod, ale v případě, že klient není schopen dluh splácet a vrátit můžete přijít o bydlení a střechu nad hlavou.

Další info na FinanceChytře.cz: Acema Credit podvod