Bezhotovostní půjčka od Provident

Potřebujete získat peníze, ale v bance byla Vaše žádost zamítnuta a všechny ostatní možnosti již také selhali? Obraťte se proto na nebankovní sektor a získejte krátkodobý či dlouhodobý úvěr právě zde. Jednou z možností je i bezhotovostní půjčka od Provident, při které můžete získat až 80 tisíc korun.

bezhotovostní půjčka od ProvidentPůjčky od Providentu se vyznačují svou rychlostí a také jednoduchým vyřizováním. Pokud na peníze opravdu chvátáte, je dobré navštívit přímo některou z poboček této společnosti a celou žádost, včetně podpisu smlouvy vyřešit právě tam. Finanční prostředky tak získáte velmi rychle a prakticky ihned s nimi budete moci disponovat. Pokud ovšem nespěcháte, tak můžete využít právě bezhotovostní půjčky, kdy vše budete moci vyřídit z pohodlí Vašeho domova. A samozřejmě to má i další výhody.

Peníze jsou na bankovním účtu během několika dní

Jestliže tedy o tento typ produktu stojíte, tak stačí pouze vyplnit online žádost na stránkách společnosti, ve které vypíšete vaše osobní údaje a samozřejmě také informace o Vás, aby mohla být žádost posouzena podle reálných skutečností.

Následně budete muset podepsat smlouvu a poté již počkáte, až Vám peníze přijdou na účet. Maximální doba této transakce je podle údajů uváděných na stránkách společnosti Provident 13 dní, ale mnohdy se jedná o kratší dobu.

Bezhotovostní půjčka od Provident nabízí pohodlí i diskrétnost

Bezhotovostní půjčka od Provident nabízí svým uživatelům také to, že jí budou moci splácet bezhotovostně, nikoliv obchodnímu zástupci společnosti. A také získáte půjčku v určité anonymitě, takže nikdo kromě Vás a zástupců společnosti nebude vědět, že jste si byli nuceni vzít úvěr.

Další výhodou půjčky od Provident je též to, že dopředu víte, kolik zaplatíte. Neplatíte žádné poplatky navíc, ani různé skryté úroky. Již v době podání žádostí totiž budete vědět přesnou částku, kterou budete muset splatit. A to buď najednou nebo ve splátkách.

Rozdělte si splátky podle Vašich možností

Jelikož si lze půjčit až 80 000 korun (což samozřejmě neplatí pro nové klienty), tak si lze splátky rozdělit až do téměř dvou let. Samozřejmostí ale je, že několika tisícovou půjčku lze bez problémů splatit během několika týdnů či měsíců.

Jestliže tedy stojíte o nebankovní půjčku, při které nemusíte dokládat účel, vše můžete vyřídit online a v plném pohodlí a navíc se bude jednat o úvěr od stabilní společnosti, tak právě bezhotovostní půjčka od Provident může být tím pravým řešením.