Broker Consulting – je podvod?

Hledáte brigádu nebo zaměstnání a narazily jste na nabídku pracovni pozice u některé z firem, která nabízí finanční poradenství? Anebo vám tuto pozici nabízí některý z vašich známých, který už tam pracuje a doporučuje vám tento pracovní poměr?

Co byste si měli v takovém případě promyslet a jak to funguje u firmy Broker Consulting?

Finanční poradenství je práce, kdy je zaměstnanec skoro vždy placený jen od toho, jaké služby dokáže zákazníkům nabídnout a kolik smluv dokáže uzavřít.

Princip finančního poradenství by však měl být jiný /v praxi to tak bohužel není/ – poradce by měl svému klientovi a většinou také celé rodině nastavit co nejvýhodnější finanční produkty, ať už jde o hypotéku, spoření nebo pojištění.

Poradce by tak měl nabízet a radit i tak, že díky radě nezíská provize. Dnes to ovšem funguje tak, že finanční poradci využívají nedostatku finanční gramotnosti u mnoha lidí a nabízejí jim služby, za které mají vysoké provize.

Broker Consulting podvodFinanční poradenství i to co nabízí firma Broker Consulting. Určitě nejde o podvod v klasickém slova smyslu, tato firma opravdu existuje a funguje a zaměstnává mnoho lidí.

Díky nim můžete získat práci finančního poradce, kdy budete objíždět klienty a snažit se jim navrhnout určité finanční služby.

Problém ovšem nastane po čase, velmi často můžete ze zkušenosti předchozích zaměstnanců slyšet o tom, že museli vracet provize (to se stane nejčastěji když vaši smlouvu předělá jiný poradce a provize tak získává on) a jednání ze strany firmy nebylo úplně korektní.

Pokud hledáte opravdové zaměstnání, které vám zajistí trvalý příjem, nemůžeme vám firmu Broker Consulting doporučit.