Cpe Credits – podvod

Lidé, kteří si potřebují půjčit peníze ať už v malé sumě anebo i v hodnotě několika milionů korun se mohou obrátit jak na poskytovatele z bankovního sektoru, tak i na nebankovní společnosti.

V nebankovním sektoru funguje opravdu velké množství firem, které vám nabídnou možnost půjčení peněz za navýšení. V poměru k Cpe Credits - podvodúrokům v bankách je to takřka vždy méně výhodné, ovšem někteří z klientů nemají jinou možnost.

Nebankovní společnosti totiž nevyžadují takovou bonitu u svých klientů jako banky, pokud vám tedy nepůjčí v bankovním sektoru, je možnost ještě u některé z nebankovních společností.

Jednou z nich je i firma Cpe Credits, která se zaměřuje na poskytování nebankovní půjček a hypoték. Na jejich stránkách se můžete díky tabulce splátek a navýšení dozvědět, jakou částku si můžete půjčit a kolik za ni zaplatíte.

  • U Cpe Credits půjčky je dostupná částka od 30 000 Kč až do 3 000 000 Kč. Doba splácení u nejdelšího úvěru může být klidně až 10 let.
  • Díky tabulce půjčky si lze ihned zjistit hodnotu RPSN a porovnat to tak s dalšími bankovními či nebankovními půjčkami.

Jde o podvod?

V různých diskuzích na internetu si lze přečíst mnoha recenzí a zkušeností od lidí, kteří si chtěli od této firmy půjčit. Jejich nabídka totiž vypadá opravdu lákavá, výše půjčky i úroky jsou velmi zajímavé.

Problém je ovšem v tom, že vyžadují poplatky předem a sepisujete pouze návrh smlouvy, ve skutečnosti vám peníze nepůjčí ale pouze z vás zkouší dostat poplatek (mají různé výmluvy, např. soudní výlohy). Na tuto společnost byste si tedy měli dávat opravdu pozor a raději s ní vůbec do kontaktu nepřicházejte.

Zatím žádné komentáře