Crediton půjčka – je podvod?

Crediton půjčkaJedním z nebankovních poskytovatelů malých SMS půjček je firma Crediton, která v České republice působí jako pobočka lotyšské firmy se stejným zaměřením. Čím se tato firma odlišuje od konkurence, proč by vás měla jejich nabídka zaujmout a kolik peněz vám mohou půjčit? To se dozvíte v tomto článku.

Předně je asi potřeba vysvětlit, jaké půjčky vlastně tato nebankovní společnost nabízí. Nejde totiž o klasické úvěry jako v bance, ale jde o tzv. finské půjčky. Ty mají několik typických parametrů, ať už mezi ně patří snadné sjednání s minimálními požadavky, jednorázový poplatek za navýšení anebo nízká cílová částka.

Crediton vám nabízí půjčky až do 10 000 Kč. Tuto částku si ale nemůžete půjčit hned napoprvé a to kvůli tomu, že nepatříte mezi ověřené klienty.

Nejprve si můžete půjčit jen 3 500 Kč, což je maximum pro nové klienty. Oproti konkurenci to je jedna z nejvyšších prvních půjček, většinou si lze půjčit jen 2000 až 3000 Kč.

Jak sjednat půjčku u CreditOn

Sjednání půjčky u Creditonu probíhá tak, že se zaregistrujete na jejich stránkách a na kalkulačce si zvolíte částku, jakou si chcete vypůjčit. Díky kalkulačce ihned uvidíte, jaké jsou poplatky a jaké navýšení tedy zaplatíte. Tyto poplatky budete platit až při konci doby splatnosti.

  • Tu si u Creditonu můžete zvolit. Stejně jako jste si navolili částku si vyberete i dobu splatnosti. Podle těchto parametrů dojde k výpočtu úroků.

Požadavkem při sjednávání Crediton.cz půjčky je to, aby klient odeslal ze svého bankovního účtu ověřovací poplatek 1 Kč. Důvodem je to, aby si poskytovatel prověřil, že pošle peníze opravdu na váš účet. Nejde o žádný podvod, tato firma a její půjčka je už ověřená množstvím spokojených klientů.

Zatím žádné komentáře