Cresco Group – je to podvod?

Cresco Group podvodZařizují tajné, podvodné půjčky, na kterým si staví svůj business. Většina lidí to totiž neví, co se odehrává v pozadí této velké společnosti. Hodně lidí již přišlo o střechu nad hlavou, protože se zadlužili a nebyli schopni splácet svoji půjčku.

Při uzavírání smlouvy udělali velkou chybu, které je nutné se vyvarovat. Nepřečetli si celou smlouvu!! Protože věřili lidem, kteří na ně mluvili, byli snadno ovlivnitelní…

Recenze firmy Cresco Group

Dále pak dělají prohřešky proti zákonu, dělat klamavou reklamu je zločin! Pokud po Vás chtějí poslat např. SMS v hodnotě 99 korun dávejte velký pozor!

SMS za kterou zaplatíte je vaši hloupost. Přijdete zbytečně o stovku kreditu a nic neobdržíte.
Také dalším problémem jsou sliby. Né nadarmo se říká ,, sliby-chyby´´, nebo ,,slibem neurazíš´´. Půjčky do výše jednoho milionu korun se tváří lákavě, ale ve skutečnosti se spousta poctivých lidí, kteří mají jen dobu krize nachytají a nechají se napálit.

Další velkou nevýhodou je všeobecný spam, který se na nás v informační době tlačí všude kolem. Chcete mít Váš email plný spamu a nevyžádané pošty jen do toho dejte jim váš email.

Brzy zjistíte, že vám chodí emaily i od jiných firem, protože oni váš email prodali. Prodali databázi kontaktů a ještě na Vás zase vydělali.

A co jejich affiliate program?

Tato společnost poskytuje pro affiliate partnery provize. Jenže když má dojít na krájení chleba tak ucukne. Neproplatí vám vaši výši provize a tak všechna vaše snaha přijde na zmar.
A co říci závěrem? Rozhodně nedoporučuji se s touto firmou nějak moc spolčovat, i když nejde o podvod, zkušenosti lidí z diskuzí a jejich recenze nejsou příliš pozitivní.

Zatím žádné komentáře