Door Financial s.r.o. – je to podvod?

Na internetu dnes působí množství nebankovních společností, které půjčují peníze krátkodobě. Díky tomu, že jsou podmínky u takových půjček většinou velmi nízké a tito poskytovatelé půjčují i lidem s horší bonitou, jsou velmi oblíbené a vyhledávané.

Door FinancialJak ale zjistit, která z firem je solidní a nejde o podvod? Nejlepší metodou je vyhledat zkušenosti a recenze klientů na internetu v různých diskuzích, kde většinou píšou opravdu lidé, kteří si od dané firmy půjčili.

Jaká je půjčka od Door Financial a jaké zkušenosti s tímto úvěr klienti mají?

Nebankovní společnost Door Financial nabízí půjčky v hodnotě od 5000 do 50 000 Kč a to na relativně krátkou dobou. Tyto úvěry si lze sjednat pohodlně online anebo po telefonu, vše tak můžete mít vyřízené velmi rychle.

Na první pohled jde tak o alternativu rychlé SMS půjčky, ovšem s několikanásobně vyšší cílovou částkou (klasické SMS půjčky jsou do 10 000).

Kvůli tomu, že jsou půjčky o něco větší, je i doba splatnosti o něco delší. U Door Financial s.r.o. si tak můžete půjčit peníze s tou splatností:

  • Půjčka na 30 týdnů
  • Půjčka na 40 týdnů
  • Půjčka na 52 týdnů

Jaké jsou podmínky?

Podmínky u hotovostní půjčky od Door Financial jsou velmi podobné, jako u rychlých SMS půjček. Kromě doložení totožnosti a nutnosti být starší 18ti let je také potřeba doložení příjmů a trvalé bydliště v České republice.

Zatím žádné komentáře