Esox spol. s r.o. půjčka

Esox spol. s r.o. půjčka je výhodný úvěrový produkt na cokoliv. Jedná se tedy o neúčelovou půjčku, kterou můžete využít na nákup spotřebičů do domácnosti, sportovního vybavení, nebo na cokoliv o čem sníte. Je jen na vás, co si pořídíte. Jedná se o produkt, který je možné sjednat u finančních poradců Modré pyramidy stavební spořitelny. Díky výhodnému pojištění schopnosti splácet, které je pro klienty zdarma, je tato půjčka bezpečnou možností, jak financovat své potřeby a navíc bez poplatku za zpracování.

Essox půjčka

Spotřebitelský úvěr od Esox se splácí v pravidelných měsíčních splátkách. Kdykoliv můžete úvěr předčasně splatit. Automatickou součástí půjčky je i pojištění schopnosti splácet, které je v tomto případě bezplatné. Pro klienty Komerční banky je připravená i velká výhoda. Jestliže u ní máte bankovní účet, dostanete slevu na úrocích. To se týká pouze půjček v minimální hodnotě 30 000 Kč, které jsou rozloženy alespoň na 30 splátek.

Parametry půjčky:

  • Úvěr je možné využít na cokoliv
  • Výše úvěru je v rozsahu od 15 000 do 200 000 Kč
  • Splatnost od 6 do 84 měsíců
  • Je určena pro fyzické osoby, podnikatele i nepodnikatele

Výhody:

  • Neplatíte žádný poplatek za vyřízení
  • Neplatíte měsíční poplatky
  • Pojištění schopnosti splácet je k úvěru zdarma
  • Pro klienty KB je určena sleva 1% z úrokové sazby při splnění určitých podmínek

Esox spol. s r.o. půjčka – její podmínky

K získání půjčky je nutné předložit dva doklady totožnosti, mít potvrzení o příjmech, musí vám být minimálně 18 let a nesmíte mít záznam v registru dlužníků.

Jak si o půjčku požádat?

Esoxx spol. s r.o. půjčkaNa stránkách společnosti vyplňte formulář, kde potvrdíte svůj zájem o půjčku. Ozve se vám pracovník společnosti, který s vámi žádost projedná a doladí všechny potřebné detaily. Po schválení půjčky a doložení potřebných dokumentů podepíšete smlouvu. Následně vám budou převedeny peníze na váš bankovní účet.

Na co se půjčka hodí?

Půjčka je vhodná na zaplacení složenek a nedoplatků, na uhrazení drahé dovolené či studia, na nákup dárků nebo různého zboží, zkrátka na cokoliv potřebujete, protože úvěr je neúčelový.

Jaké jsou zkušenosti s půjčkou Esox?

Klienti mají s touto půjčkou jen ty nejlepší zkušenosti. Zejména oceňují možnost dlouhodobějšího splácení a rychlé sjednání. Navíc díky spojení s Komerční bankou působí tato půjčka na klienty velmi seriózním dojmem. Většina klientů by produkt doporučila i dalším zájemců. Půjčka od Esox je opravdu solidní a férový produkt, který se vyplatí.