Férová půjčka bez registru

Možná už jste slyšeli o fenoménu nebankovních SMS půjček, pomocí nichž lze velmi rychle, ovšem pouze na krátkou dobu získat několik tisíc korun i bez toho, aniž byste měli nějakou dobrou bonitu.

Opravdu to tak existuje a díky firmám jako Ferratum, Crediton nebo Netcredit není problém si před výplatou nějaké finanční prostředky rychle vypůjčit. U nás se ovšem v poslední době objevili dvě nové firmy, které takto férové SMS půjčky nabízí. V tomto článku vám přinášíme jejich krátké shrnutí.

Zaplo půjčka

zaplo půjčkaSpolečnost Zaplo Finance začala nabízet svoji nebankovní krátkodobou půjčku v Česku teprve před rokem, ovšem už od té doby mají spoustu spokojených zákazníků. Přišli totiž se zajímavou nabídkou, která u nás nebyla úplně častá.

  • U Zaplo si totiž můžete vyřídit první půjčku zdarma a to až do 5000 kč. Půjčit si takto můžete peníze až na 30 dnů, aniž byste platili nějaký úrok.
  • Při dalších půjčkách už úroky standardně platíte, ovšem můžete si půjčit více než 5000 kč, maximum pro stálé klienty je 12 500 Kč.

Výhoda je samozřejmě v pohodlném sjednání, celý úvěr získáte jen na občanku po vyplnění jejich internetové žádosti. Další výhoda je pak v tom, že tato firma funguje i o víkendu, takže je schválení žádostí mnohem rychlejší.

Kredito24 půjčka

kredito24 půjčkaMezi druhou nebankovní společnost, u které si můžete půjčit peníze i bez nahlížení do registru patří firma Kredito24.

Nabízí velmi podobnou půjčku, jakou najdete u Zaplo Finance.

Půjčit si zde můžete také 12 500 Kč a půjčka pro nové klienty je také bez úroků.

Výhodou u Kredito24 je mimo jiné to, že zde nechtějí doložení příjmů, takže je to ideální půjčka pro lidi bez zaměstnání, jako jsou například studenti nebo ženy na mateřské.

Celý proces vyřízení trvá asi 15 minut, takže si takovou půjčku před výplatou snadno vyřídíte třeba i o pracovní pauze nebo cestou v autobuse.

Nezapomínejte ovšem na to, že půjčka je zdarma jen poprvé a při opakované půjčce už úroky platit musíte a navýšení za půjčení finančních prostředků není zrovna malé.