Ferratum půjčka – je to podvod?

V poslední době se mezi klienty finančních institucí získal oblibu typ krátkodobé půjčky, který označován jako finská půjčka. Jednou ze společností, která u nás půjčky poskytuje firma Ferratum, která se zároveň řadí mezi nejznámějšího a nejvyužívanějšího poskytovatele těchto půjček.

U Ferratum si můžete požádat až o 20 000 Kč, to ovšem v případě, že se řadíte mezi ověřené klienty, kteří už mají několik půjček u této společnosti splacených.

Jestliže patříte mezi nové klienty, můžete si požádat maximálně o 8000 Kč. Výhodou je to, že první půjčka je bez navýšení a půjčení peněz vás tak nic nestojí.

Sjednání Ferratum půjčky probíhá tak, že si podáte žádost a to buď po internetu, telefonicky anebo odesláním SMS zprávy. Po odeslání žádosti vás bude tato nebankovní společnost kontaktovat pro potvrzení žádosti a dohodnutí detailů. Není zde potřeba platit žádné poplatky předem a to ani registrační 1 Kč.

Doba splatnosti u Ferratum není nikterak dlouhá a určuje se podle toho, kolik peněz si půjčíte. Na výběr jsou tři volby a to:

  • Půjčka na 15 dnů
  • Půjčka na 21 dnů
  • Půjčka na 30 dnů

Ferratum půjčkaStejně jako u konkurence je u i Ferratum půjčky prodloužení splátky, takže v případě, že nebudete mít peníze včas si splátku dluhu odložíte o týden nebo dva.

Protože se jedná o půjčku z nebankovního sektoru, je samozřejmé, že se část klientů obává toho, že se bude jednat o podvod. V mnoha případech totiž některé nebankovní společnosti vydělávají na poplatcích anebo provizích, ale klientům ve skutečnosti nepůjčí.

To však není tento případ. Nebankovní společnost Ferratum Czech s.r.o. patří mezi solidní a ověřené poskytovatele, kteří vám peníze opravdu půjčí. Na internetu lze nalézt mnoho přímých zkušeností s touto firmou, kde se dozvíte, jak s nimi byli klienti spokojení.

Zatím žádné komentáře