FloraCredit půjčka

Na trhu s nebankovními půjčkami a úvěry funguje opravdu velké množství větších či menších firem, které vám umožní půjčit si peníze krátkodobě nebo i na několik let.

Před tím, než si ovšem vezmete nebankovní půjčku a upíšete se některé z úvěrových společností byste si měli daného poskytovatele dobře prověřit.

FloraCredit půjčkaJednou z nebankovních společností, u kterých si můžete požádat o menší úvěr je firma FloraCredit.

Jedná se o společnost s ručením omezeným, která má podle jejich údajů sídlit v Praze a zastihnout byste ji měli na adrese Na Poříčí 36, Praha 1.

FloraCredit patří mezi dalšího poskytovatele nebankovních krátkodobých půjček. Tyto půjčku před výplatou u nás nabízí několik dalších firem, u nás v recenzích si můžete přečíst informace o firmách jako:

Krátkodobé půjčky se vyznačují několika vlastnostmi, mezi které patří nízká cílová částka, snadné a rychlé sjednání, menší požadavky a jednorázový poplatek. Ne jinak je tomu ji u firmy FloraCredit, která nabízí úvěry od 500 do 5000 Kč.

Stejně jako u konkurečních společností zde funguje způsob postupného navyšování úvěrů. Nejprve si tedy můžete půjčit jen malou částku, každou další půjčku se ale cílová částka možné půjčky zvyšuje o 1000 Kč.

Kromě této služby nabízí FloraCredit také možnost prodloužení doby splatnosti u této půjčky. Prodloužení je možné za poplatek až 3x.