Japonská půjčka.cz – inovativní půjčka se kterou získáte až 50 tisíc

Do výplaty daleko a Vy už nemáte na účtu žádnou rezervu? Potřebujete rychle získat peníze, abyste přežili poslední dny v měsíci? Máte nečekané výdaje, jejichž zaplacení nepočká a je potřeba je co nejdříve uhradit? Japonská půjčka.cz pomůže vyřešit všechny Vaše finanční problémy. A dokonce i novým klientům poskytne poměrně nadstandardní úvěr.

Do 5 tisíc korun nemusíte dokládat příjmy

Japonská půjčka.czJaponská půjčka je na trhu nebankovních úvěrů poměrně novým pojmem. Nicméně stejného poskytovatele již můžete znát a to pod názvem ClickCredit, což byl předchůdce tohoto úvěrového produktu.

Půjčka je určena prakticky pro každého, kdo splní stanovené podmínky. Nový klienti budou potřebovat doložit, že jsou starší 18 let a zároveň, že se jedná o svéprávné občany České republiky. Do určité sumy není ani potřeba dokládat příjmy, což je povinností až od částky, která je vyšší než 5 tisíc korun.

Novinkou je především skutečnost, že i nový klient si může půjčit částku až ve výši 10 tisíc korun, což je v případě většiny ostatních poskytovatelů nebankovních úvěrů nemožné. Jestliže navíc dojde k včasnému splacení, tak budou odpuštěny poplatky za poskytnutí půjčky.

Japonská půjčka.cz požaduje vlastní bankovní účet

Jestliže se rozhodnete pro Japonskou půjčku, tak kromě výše zmíněných podmínek budete muset také vlastnit bankovní účet, který bude psán pouze na Vaše jméno. Pro ověření budete muset před žádostí o půjčku odeslat 1,- Kč, což je standardní poplatek pro ověření, že účet patří opravdu Vám. Tento poplatek platíte pouze jednou, při žádosti o první úvěr. Další půjčky si již budete moci vzít bez jakéhokoliv administrativního vyřizování.

Náhled do registru dlužníků

Nevýhodou této půjčky může být ta skutečnost, že společnost nahlíží do registru dlužníků. Konkrétně do Solusu. Pokud v něm tedy budete mít záznam, Vaše šance na získání této nebankovní půjčky velmi klesnou. Nicméně při samotném schvalování záleží i na dalších okolnostech.

Půjčka až 50 000 korun

Jestliže Vás zajímá, jaká je maximální částka, o kterou si lze v případě Japonské půjčky požádat, tak se jedná o 50 tisíc korun. Ty samozřejmě nezískáte ihned při první žádosti a předtím, než se Vám otevře možnost vzít si takto vysokou půjčku, budete muset společnosti ukázat, že jste schopni splácet.

A samozřejmostí je, že v případě vyšších částek již budete muset dokládat Vaše příjmy a výdaje, díky čemuž se posoudí Vaše spolehlivost a samozřejmě schopnost splácet úvěr.