Kouzelná půjčka podvod

Když se někdy podívám do peněženky nebo na bankovní účet, rád bych znal kouzlo, který mi přičarovalo aspoň menší sumu v hotovosti anebo na účet.

Kouzelná půjčka podvodBohužel asi neexistuje způsob, jak získat rychle peníze a neplatit žádné úroky. Pokud vám ale peníze za navýšení nevadí a hledáte úvěr, pak může být Kouzelná půjčka tím, co hledáte.

Před tím, než si ale u takové nebankovní společností nějaké finanční prostředky půjčíte, si prověřte, zda nejde o podvod nebo lichvářskou nabídku.

Kouzelná půjčka je relativně novým produktem v oblasti nebankovních půjček. Objevila se v období boomu SMS půjček, když si lidé začali půjčovat více před výplatou, jen krátkodobě.

Podobně jako konkurenční společnosti typu Ferratum, ViaSMS či CreditOn, tak i Kouzelná půjčka nabízí klientům jen pár tisíc, ovšem extra rychle a bez zbytečných formalit.

Online půjčka do 15 minut

Pokud patříte mezi ty, kteří jsou zahlcení prací a úkoly a nemáte čas na vyřizování půjček v bance a neustálé dokazování dlaších formalit, pak můžete zkusit právě nebankovní online půjčky. Kvůli méně přísným podmínkám není schvalovací proces u Kouzelné půjčky tak složitý a vše lze vyřešit přes internet.

Stačí vyplnit rychlou žádost o půjčku na webových stránkách KouzelnaPujcka.cz a během pár minut můžete zjistit, jestli máte na půjčku nárok a zda vám půjčí.

První půjčka do 10 000 Kč

U krátkodobých půjček tohoto typu je velmi časté, že se první půjčka klientům nabízí jen v nižší sumě. Až po bezproblémovém splacení a prověření klienta nabízí nebankovní společnosti větší částky. U Kouzelné půjčky je ale bonusem to, že si zde poprvé můžete hned půjčit až 10 000 korun.

Další výhodou je potom to, že nemusíte platit žádné poplatky předem, takže opravdu o podvod nejde. Neplatí se zde ani 1 kč, jako je například nutné u Omega Půjčky nebo Zaplo.cz půjčky.