Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka je krátkodobá nebankovní půjčka, kterou vyřešíte do hodiny. Pokud tedy potřebujete peníze rychle a bez toho abyste někam museli chodit, pak je tahle půjčka přímo pro vás. Jediné co potřebujete je váš doklad, internetové připojení a telefon.

Jak získat půjčku?

Tuto půjčku získáte velmi rychle a hlavně snadno. Nemusíte chodit nikam na pobočku, vše si vyřešíte z pohodlí vašeho domova. Vše co musíte udělat, je vyplnění online žádosti. A během šedesáti minut od vyplnění již můžete mít vaše peníze na účtu. Splácet budete podle toho, jakou půjčku si zvolíte.

První půjčka

Na vaši první půjčku si na rozdíl od konkurenčních nebankovních institucí můžete vybrat celkem vysokou. Protože limit pro první půjčku je nastavený na deset tisíc. Tu můžete splácet od dvou do třiceti dní. Pokud si půjčíte například 10 000 Kč a vyberete si splácení na dobu třicet dní, tak vrátíte 12 971 Kč. Poplatek za zprostředkování této půjčky tedy je 2 971 korun.

Rychlá půjčka 10000

Výhody kouzelné půjčky

Hlavní výhodou této je rychlost. Protože peníze můžete mít již za šedesát minut od schválení. První půjčka je vysoká a to až 10 000 korun. Pokud patříte mezi stálé klienty a máte již opakovanou půjčku, tak si můžete půjčit až 50 000 korun. Na její splacení máte až devadesát dní. Nemusíte nikam chodit nic vyřizovat. Vše vyřešíte z pohodlí vašeho křesla a peníze dorazí na váš účet. Za půjčku neplatíte předem žádné poplatky!

Co se děje při schvalování vaši půjčky?

Hned po odeslání vaší žádosti vám na e-mail dorazí obchodní podmínky této společnosti. Po pár minutách vás bude kontaktovat některý ze zaměstnanců této společnosti, kteří vám zavolají kvůli ověření údajů, které jste vyplnili v žádosti. Pokud vše dopadne jak má, pak budete proveden ještě scoring klienta. To je proces, při kterém bude vaše půjčka buďto schválena nebo zamítnuta.

Pokud bude vaše půjčka schválena, pak během několika minut budete o této události informováni. Přijde vám žádost o potvrzení a jakmile tuto žádost potvrdíte, nebrání již nic tomu, aby se vaše peníze připsaly na účet. O tom, že jsou peníze na cestě budete rovněž informování za pomocí e-mailu a sms.

Splácení této krátkodobé půjčky a opakovaná žádost

Splatit půjčku musíte v termínu, který jste si zvolili na bankovní účet, který obdržíte se všemi informacemi o půjčce. Pokud tuto půjčku řádně splatíte v termínu bez nějakých problémů, pak se vám otevře možnost si vzít ihned novou a tentokrát se limit na půjčku zvedne až na 50 000 Kč.

Opakovanou půjčku si můžete zařídit hned několika způsoby. Prvním nejjednodušším způsobem je reagovat na nabídku, která vám po splacení přijde na váš email. druhým způsobem je vyplnit znovu žádost přes váš účet, který vám byl vytvořen. Poslední možností je vyplnit formulář na webu a zaškrtnete možnost opakovaná půjčka.

Rychlost připsání peněz

Kouzelná půjčka disponuje opravdu velkým množstvím bankovních účtů a proto pokud máte jednu z níže zmíněných bank, pak vaše půjčka bude na vašem účtu ihned po schválení. Pokud ovšem žádnou z těchto bank nemáte, pak peníze na vašem účtu přitanou až druhý pracovní den.

GE Money bank, a.s.
Sberbank CZ, a.s.
Komerční banka, a.s.
Raiffeisenbank, a.s.
Česká spořitelna a.s.
Poštovní spořitelna
Československá obchodní banka, a.s.
Oberbank AG pobočka Česká republika
UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Fio banka a.s.

Nesplácení půjčky

Pokud se dostanete do situace, kdy nebudete schopni půjčku splatit, pak se i přesto nemusíte hned dostat do problémů. Pokud se co nejrychleji ozvete některému zaměstnanci a proberete vaši situaci je možné, že najdete nějaké řešení, které vám pomůže od zbytečných problémů.

Druhá možnost je odložení splatnosti půjčky

Pokud jste v situaci, kdy nedokážete splatit celou půjčku, pak máte ještě možnost si za poplatek tuto půjčku odložit o dalších třicet dní. Jediné co za to zaplatíte, je tedy poplatek za prodloužení, jinak se konečná cena půjčené částky nemění. Prodloužit splatnost si můžete také i o 90dní, ale to pouze za předpokladu, že dodáte písemnou žádost této společnosti a uvedete opravdu závažný důvod, proč potřebujete tuto půjčku odložit o 90 dní.

Pak je zde poslední možnost. Pokud nemáte dostatek financí na splacení, pak je zde ještě možnost si zažádat o individuální splátkový kalendář. Ten si můžete vyjednat pokud nejste schopni splatit celou částku. Částka se nebude nijak navyšovat a budete měsíčně splácet pouze dlužnou částku. Ovšem dotkne se to vašeho osobního scoringu. tedy vašeho úvěrového ratingu. A potom už by pro vás nemuselo být jednoduché ještě někdy získat půjčku.