Která nebankovní půjčka je nejvýhodnější?

Stále více lidí využívá v dnešní době místo klasických bankovních úvěrů půjčky z jiné oblasti a to z nebankovního sektoru. Důvodů je několik, patří mezi ně jak rychlost vyřízení tak i mírnější podmínky při schvalování nebankovních úvěrů.

Nevýhodou půjček od nebankovních společností a soukromníků je ovšem to, že zda na úrocích zaplatíte většinou mnohem více peněz než při splátkách klasické bankovní půjčky. Díky srovnání půjček lze však i v nebankovním sektoru vybrat zajímavé úvěry s nižšími úrokovými sazbami anebo dokonce bez navýšení.

Nebankovní půjčky bez poplatků

Jestliže se zajímáte o nejlevnější způsoby půjčení peněz, pak určitě nesmíte přehlédnout nabídky menších úvěrových společností, které nabízí akční půjčky zdarma. Jde o malé SMS půjčky, které jsou určeny pro nové klienty daných společností. V případě, že si tak berete půjčku poprvé nemusíte u těchto SMS půjček platit žádné navýšení ani úrok.

Jediný poplatek, které vyžadují některé společnosti (například Zaplo Finance anebo Kredito24) je ověřovací poplatek 1 kč, který musíte při první půjčce předem zaplatit ze svého účtu.

Díky tomuto bonusu si lze zajistit půjčky v hodnotě od 2000 do 5000 Kč na týden až měsíc úplně zadarmo. Nabídka však platí jen poprvé, při druhé žádosti o půjčku už dluh platit musíte.

Nejlevnější osobní půjčka

Nejlevnější osobní půjčkaJestliže vám typ SMS půjček nevyhovuje a dáváte přednost větších a dlouhodobějším půjčkám, pak se můžete obrátit na větší nebankovní společnosti, které vám nabízí úvěry v hodnotě desítek až stovek tisíc korun.

V takovém případě bychom vám doporučili vybírat půjčky od prověřených poskytovatelů, kteří u nás fungují už několik let.

Mezi takové firmy patří například Cetelem, Home Credit, Provident nebo například Cofidis.

Srovnání půjček a úroků:

Při výběru ze srovnání půjček ovšem sledujte nejenom úrokovou sazbu, ale také další podmínky a požadavky při sjednávání půjčky. Například u Vitacredit totiž musíte za dluh ručit nemovitostí, což u většiny ostatních poskytovatelů podmínkou není.

Tyto nebankovní půjčky jsou tak vhodné hlavně pro ty, kterým nepůjčí peníze v bance, ale mají nějaký příjem, který můžou doložit. Oproti schvalovacím procesům v bankách pak nabízejí poskytovatelé nebankovních půjček rychlejší vyřízení úvěru a to už během 48 hodin.