Nebankovní hotovostní půjčky do domu


nebankovní hotovostní půjčky do domu

Potřebujete získat rychle hotovost, ideálně přímo na ruku? Využijte proto nebankovní hotovostní půjčky do domu, kdy si stačí požádat o úvěr a v případě jeho schválení Vám budou peníze doručeny přímo k Vám domů. A vše je přitom snazší, než byste si mysleli…

Jestli se ptáte, jaká je hlavní výhoda neba
nkovní hotovostní půjčky do domu, tak především to, že Vám budou poskytnuty přímo do ruky. Peníze tedy neprojdou přes bankovní účet a vy tak nebudete ohroženi tím, že by Vám hned byly strhnuty v případě, že se nacházíte v hledáčku insolvenčních společností.

Co se týče hotovostní půjčky do domu, tak se jedná o krátkodobý nebankovní úvěr, se kterým získáte několikatisícovou půjčku. Konkrétní výše se u jednotlivých poskytovatelů liší, nicméně většinou jde o částky v rozmezí 500 – 5 000 korun. Ale samozřejmě lze najít i výjimky, které Vám poskytnou úvěr ve výši desetitisíců.

Nebankovní hotovostní půjčky do domu – vše vyřídíte rychle a pohodlně

U půjček do domu také nemusíte nikam chodit a obíhat různé pobočky. Stačí pouze vyplnit online žádost, popřípadě zavolat a sjednat si schůzku. Společnost k Vám poté pošle člověka, který s Vámi půjčku dohodne a rovnou Vám dá k podepsání smlouvu. Následně již dojde k předání peněz, které tak budete mít k dispozici ihned a bez zdlouhavého vyřizování.

Podmínky se poté liší a mnohdy záleží i na výši půjčky. Lze ovšem říci, že pro schválení půjčky Vám musí být alespoň 18 let (u některých poskytovatelů i 21 let) a také musíte mít občanský průkaz a trvalý pobyt na území České republiky.

Lišit se poté může skutečnost, že budete muset dokládat pravidelné příjmy, popřípadě že nesmíte mít záznam v registru dlužníků. Ten některé společnosti kontrolují, jiným na něm nezáleží.

Vyšší poplatky za poskytnutí úvěru

Snad největší nevýhodou nebankovních úvěrů je skutečnost, že na úrocích a poplatcích zaplatíte podstatně více, než kdybyste si půjčovali v bance. Nicméně s tím je potřeba počítat a na druhou stranu se od poskytovatelů jedná o pochopitelný krok. Půjčením hotovosti problémovým klientům jdou totiž do určitého rizika a právě vyšší úroky pomáhají zajistit to, že se poskytnuté peníze vrátí.

Hotovostní půjčku do domu tak lze závěrem shrnout tak, že se jedná o nebankovní produkt, který je snadno a pohodlně k získání. K tomu, abyste mohli půjčku získat totiž nemusíte podstupovat zdlouhavým administrativním procesem a navíc vše vyřídíte v pohodlí Vašeho domova. Stačí mít mobilní telefon, popřípadě připojení k internetu…