Nebankovní hotovostní půjčky

Chystáte se na dovolenou a chtěli byste si ji opravdu užít, ale chybí vám na to pár tisíc? Nebo potřebujete udělat nákladnou opravu auta a nemáte dostatek peněz v hotovosti? Takové částky vám většinou nikdo z blízkých ani z rodiny nepůjčí a je proto potřeba se obrátit na poskytovatele úvěrů.

V případě, že vám chybí jen pár tisíc, případně desítek tisíc lze využít několika služeb. V případě, že máte vlastní kreditní kartu anebo zřízený kontokNebankovní hotovostní půjčkyorentní úvěr můžete využít těchto úvěrů. Úrokové sazby zde vychází nejlépe a především zde získat peníze rychle a bez nutnosti žádání o úvěr.
Ne každý má ale tyto možnost a mnoho klientů si ani nemůže půjčit v bance. Právě proto jsou zde nebankovní půjčky, které jsou možnost získání financí i pro lidi s horší bonitou. Mezi dvě nejznámější a velké firmy, které vám mohou půjčit peníze v hotovosti jsou Home Credit a Provident.

Provident půjčky

Provident Financial s.r.o. je nebankovní společnost, která nabízí nebankovní hotovostní a bezhotovostní půjčky ve výši od 4000 Kč do 80 000 Kč.

Půjčit si zde může každý kdo má příjem, možnost doložit totožnost a splňuje věkové podmínky.

Nevýhodou půjček od Providentu a to především u hotovostní půjčky je to, že za půjčení peněz přeplatíte nemalé poplatky. Doba splatnosti je zde však v řádech desítek týdnů a tak se úroky rozloží do mnoha splátek.

Home Credit půjčky, úvěry a kreditky

Firma Home Credit u nás už působí mnoho let a proto je i nabídka této nebankovní společnosti mnohem širší než u Providentu. Kromě osobních půjček nabízí Home Credit také úvěry na auto anebo kreditní karty, díky kterým můžete nakupovat na splátky.

Alternativními půjčkami mohou být úvěry od Cresco Group, která většinou nabízí půjčky od 10 000 Kč do 150 000 Kč na některých jejich webových stránkách.