NetCredit – SMS půjčka do 15 minut zdarma

Hledáte krátkodobou půjčku s dobrý jménem? Pak vám dnes představíme jednu takovou sms půjčku. Jedná se o společnost NetCredit, která poskytuje půjčky až do velikosti 12 000 korun. Zaměstnává tým specialistů, kteří ví co dělají a proto vždy víte, že jste v pravých rukou. Díky jednoduchosti vyřízení je tato služba vhodná opravdu pro každého, kdo splňuje základní požadavky pro půjčku.

Pro koho je tato půjčka vhodná?

Tato půjčka je vhodná pro všechny občany ČR ve věku od 20 do 70 let, kteří bydlí na území české republiky. nesmíte mít záznam v registrech dlužníků a musíte mít pravidelný měsíční příjem. Buďto od zaměstnavatele nebo z podnikání.

Jak získat půjčku NetCredit?

NetCredit rychlá SMS půjčkaZískat půjčku není tak složité, jak se může na první pohled zdát. Pokud chcete tuto půjčku získat, pak musíte mít stálý příjem a nesmíte mít nikde žádné nedoplatky na úvěrech, nebo závazky vůči jiným společnostem.

Po registraci budete muset převést jeden haléř na účet společnosti pro ověření pravosti vašeho účtu. Tímto převedením dokončíte registraci. Jakmile se připíše haléř na účet společnosti, pak jste již ověřeným uživatelem. Nyní bude vaše žádost vyhodnocena a pokud bude kladně přijata, pak bude okamžitě převedena vámi požadovaná částka na vás osobní bankovní účet.

Kolik si můžete půjčit?

Vaše první půjčka u společnosti NetCredit může být maximální výše 6000 korun. Při opakované půjčce je to již dvojnásobek a můžete si tedy půjčit 12000 korun. Na splacení půjčky máte maximálně 30 kalendářních dní.

Pokud nemáte dostatek financí u dne splatnosti, tak to není takový problém, protože za menší poplatek si můžete prodloužit půjčku o další měsíc.

Bonusy

Zajímavostí u NetCredit jsou bonusy, které nabízejí svým pravidelným uživatelům, kteří samozřejmě vždy splatí vše bez problémů a včas. Tento věrnostní program, jak ho sami nazvali by vás mohl zajímat. Protože žádná podobná firma jej prozatím nemá. Čím více půjček si vezmete a poctivě splatíte, tím větší slevu na úrocích dostanete na další půjčku. Tato sleva se může vyšplhat až na 50%, což není vůbec špatné a celkově vás pak půjčka vyjde opravdu levně!

Zároveň nabízejí bonus za každého přivedeného uživatele. Pokud se někdo zaregistruje přes vás a sjedná si půjčku u NetCredit, pak od nich dostane 200,- bonus. Což není špatné, pokud znáte více lidí, kteří potřebují sjednat půjčku.

Jaké jsou požadavky při získávání úvěru?

Musíte být občanem České republiky. Nesmíte mít na sebe vedenou exekuci, musíte mít stálý příjem v poslední řadě musíte mít účet u některé z českých bank. Pro získání půjčky nebudete potřebovat žádný doklad. Vše je vedeno v elektronické podobě. Zároveň k získání půjčky nepotřebujete žádného ručitele.

Co se stane pokud nesplatíte půjčku včas?

Nejprve dostanete písemnou upomínku, za kterou je vám naúčtováno 200 korun. Pokud na tyto upomínky a případně hovory od společnosti nebudete reagovat, pak je dluh předán třetí straně a je vymáhán. Tímto se nejenže dluh zvedne o několik tisíc, ale navíc ohrozí možnost čerpat jiný úvěr někdy v budoucnu.

Lze prodloužit splatnost u vámi čerpané půjčky?

Pokud vám nevyhovuje čas, kdy máte danou půjčku splatit , pak je zde další možnost. Můžete si posunout termín splacení až o třicet dní. Čím déle potřebujete půjčku posunout, tím větší bude poplatek za tuto službu. Proto doporučujeme půjčku vždy splatit co nejrychleji!

Ve zkratce si ještě shrneme detaily o této společnosti

Velikost půjčky je od 1500 do 12000 korun. Splatnost si můžete nastavit od jednoho do třiceti dní s možností kdykoliv prodloužit splatnost. Poplatek je pevný a tudíž je neměnný. Peníze vyplácí pouze na bankovní účet.

Půjčka nabízí možnost prodloužení splatnosti. Vzít si ji můžete i bez ručitele. Nesmíte však mít na sobě exekuci a musíte doložit příjmy.

Podmínky pro získání jsou jednoduché. musíte být osoba s trvalým pobytem v ČR ve věku od dvaceti let se stálým příjmem. Nesmíte mít u žádné společnosti dluh.

Ovšem půjčka má i své nevýhody

Poprvé to chvíli trvá a jste limitováni ověřováním vašeho bankovního účtu, což se může občas značně protáhnout. První půjčka je maximálně 6000. Jiné společnosti nabízejí i více!