Nová extra rychlá krátkodobá půjčka

Potřebujete rychle sehnat peníze? Ať již na nákup vánočních dárků či na zaplacení složenek? Pomoci Vám může nová extra rychlá krátkodobá půjčka, se kterou získáte finanční hotovost ve velice krátkém čase. Celá půjčka je bez složitého a zdlouhavého vyřizování, ale i přesto s férovým přístupem ze strany poskytovatele.

I přestože patří mezi tu skupinu lidí, která se snaží hospodařit sebelépe a většinou se podaří i něco ušetřit, tak se můžete dostat do situace, kdy se Vaše finanční rezervy dostanou na nulu. To by nemusel být takový problém, kdyby ovšem nebylo potřeba něco neprodleně zaplatit, neboť další týden, kdy Vám dorazí výplata, již bude pozdě. A to nemusíte platit ani žádné účty, neboť stačí aby se Vám porouchalo auto či nějaký domácí spotřebič a nepříjemné, neplánované údaje jsou na světě.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka vyřeší Vaše finanční problémy

Jestliže se ptáte, jaké přednosti nabízí nová extra rychlá krátkodobá půjčka, tak je to především rychlost, jakou je celý proces vyřizování žádosti dokončen. Na internetových stránkách poskytovatelů takovéhoto produktu stačí pouze vyplnit žádost a během několika dalších minut budete vědět, zdali byla schválena a dojde tak k odeslání peněz. K tomu zpravidla dochází ihned po schválení žádosti a Vy tak můžete mít půjčku k dispozici ještě tentýž den.

Půjčíte si pouze tolik, kolik potřebujete

nová extra rychlá krátkodobá půjčkaKrátkodobé nebankovní půjčky také většinou nemají stanovenou minimální hranici. Je tedy jedno, zdali potřebujete 500 nebo 2 500 korun. Důležité je, že nepřekročíte stanovenou horní hranici, která se v každém případě liší a která je u každé společnosti jiná. Nicméně obecně lze říci, že nebankovní poskytovatelé krátkodobých úvěrů většinou nepůjčí na poprvé sumu, která by přesahovala 4 – 5 tisíc.

Tak je tomu zejména proto, že nový klient ještě není ověřený a není u něho jistota, že je schopen úvěr řádně splatit. Stejně tak je určena maximální výše proto, aby se klienti nedostali do dluhové spirály, ale aby jim půjčka pomohla zaplatit pouze nezbytné výdaje.

Podmínky pro schválení půjčky se liší

Různé jsou také podmínky, které musíte splňovat pro to, abyste mohli půjčku získat. Někteří poskytovatelé požadují doložení příjmů, případně dokázání Vaší platební bonity a také toho, že nemáte záznam v některém z registru dlužníků. Jiní na tyto podmínky zase nedbají a půjčku poskytnou i takzvaným problémovým klientům.

Téměř všude ale musíte splňovat následující

  • Musíte být občanem České republiky
  • Musíte doložit Váš občanský průkaz
  • Musíte vlastnit bankovní účet (což je v některých případech prokazování odesláním 1 koruny)
  • Musí Vám být alespoň 18 (v některých případech 21) let