Opravdové půjčky pro dlužníky

V dnešní době se s různými půjčkami a zejména společnostmi, které je nabízí, doslova roztrhl pytel. Úvěr získáte takřka okamžitě a na cokoliv. Dokonce ani dlužníci, kteří mají záznam v registru dlužníků a v bance by úvěr nedostali, nejsou zcela bez šance. Existují totiž opravdové půjčky pro dlužníky, kde půjčí i těm, kdo by jinde neměli šanci.

Opravdové půjčky pro dlužníky získáte snadno

Opravdové půjčky pro dlužníky

Půjčky pro dlužníky mají výhodné podmínky právě pro osoby, které měli někdy v minulosti problémy se splácením svých závazků a ocitli se na seznamu některého z registru dlužníků. Protože nebankovní společnosti nad sebou nemají dohled České národní banky, mohou bez obav poskytnout úvěr i méně bonitním klientům. Jestliže máte alespoň minimální příjem, neváhejte se obrátit na některou finanční společnost, která nabízí půjčku bez kontroly registru dlužníků. Je jich hodně a určitě najdete tu s nejvýhodnějšími podmínkami pro vás.

Informace o půjčce

Půjčku vyřídíte online kdekoli, kde je internet. V podstatě si můžete podat žádost i na lavičce v parku. Stačí si najít webové stránky společnosti a podat žádost. Výsledek se dozvíte během několika minut, protože proces schvalování bývá obvykle řízen počítačem.

Půjčku pro dlužníky je možné využít na cokoliv. Je neúčelová. Tím pádem nemusíte nikomu dokládat žádné faktury ani nic jiného. Po schválení žádosti můžete mít peníze na účtu dokonce během několika minut, maximálně do druhého dne. Některé společnosti nabízejí mimo bankovního převodu i možnost zaslání peněz poštovní poukázkou či dokonce osobní předání. Půjčku mohou využít i studenti, maminky na mateřské dovolené či důchodci.

Jestliže potřebujete vyšší částku, můžete využít opravdové půjčky pro dlužníky, kde ručíte nemovitostí. Pokud nějakou nemovitost máte, máte šanci získat i milionové částky. Splatnost bývá obvykle poměrně dlouhá i na 20 let.

Logo AcemaTakovou půjčku nabízí i společnost Acema, která je jednou z nejoblíbenějších a nejspolehlivějších společností v tomto sektoru. Společnost, jejíž tváří je i Martin Dejdar, nabízí půjčky na cokoliv, na rekonstrukci, podnikatelský úvěr či konsolidaci. Jejich půjčku na cokoliv je možné využít i k vyplacení exekuce. Snadno získáte až 5 000 000 Kč se splatností na 20 let. Není potřeba dokládat potvrzení o příjmech a není prověřován registr. Společnost dbá svých zásad, a tak se nemusí klienti bát žádných skrytých poplatků. Předběžné schválení víte do několika minut od podání žádosti. Oproti jiným společnostem zde není problém s mimořádnými splátkami nebo i doplacením celého úvěru najednou.

Až 5 000 000 Kč na 20 let nabízí i společnost FinMoney. I zde vám půjčky bez doložení příjmů a se záznamem v registru. Stačí mít pouze dva platné doklady totožnosti, nemovitost vhodnou k zástavě a bankovní účet.

Krátkodobé půjčky pro dlužníky

Krátkodobé půjčky se hodí zejména pro ty, kdo nepotřebují příliš velký obnos a nevadí jim krátká doba splatnosti. Velkou výhodou je to, že v současné době nabízí mnoho společností tyto půjčky zcela bez úroků pro nové klienty. Jestliže si tedy půjčíte například 3000 Kč, vracíte ve stanovené lhůtě opět 3000 Kč.

Logo Zaplo půjčkaPůjčky zdarma nabízí například společnost Zaplo, kterou nyní můžete znát i z televizních reklam. Jako novému klientovi vám bude nabídnuta částka max. 8000 Kč na 30 dní a zdarma. Jestliže vše včas splatíte, můžete postupně získat až 20 000 Kč. Půjčka je bez ručitele a doložení příjmů.

Japonská půjčka logoDalší možností je Japonská půjčka, která nabízí jedny z nejnižších poplatků na nebankovním trhu v oblasti malých půjček. První půjčka do výše 4999 Kč na 14 dní je samozřejmě zdarma. Opakovaně můžete získat až 15 000 Kč.

I tento druh úvěrů se v drtivé většině sjednává přes internet. Je to rychlé, jednoduché a pohodlné. Další možností jsou i SMS zprávy. Kdo preferuje osobní jednání, může si zajít na pobočku nebo si pozvat obchodního zástupce domů. Tento způsob je méně častý a poskytuje ho jen několik společností. Stejně tak pobočky nebývají všude, ale pouze ve velkých městech.

Jak již bylo zmíněno, krátkodobé půjčky nemají příliš dlouhou dobu splatnosti. Obvykle se pohybuje okolo jednoho měsíce. Pokud nebudete schopni zaplatit ve stanoveném termínu, je možné u většiny společností požádat o prodloužení splatnosti za poplatek. Vždy si hlídejte termín splatnosti, protože jeho překročení vás může stát nemalé peníze.

Půjčky mohou být výhodné

Opravdové půjčky pro dlužníky mohou být skutečně výhodné a v některých situacích i záchranou. Vyřešte s nimi své finanční potíže nebo se konečně zbavte nenáviděné exekuce. Jestliže si půjčíte s rozumem, nemůže se nic špatného stát.