Peníze do domu ještě dnes

Jestliže patříte mezi ty, kteří si chtějí půjčit peníze, ovšem nemají vlastní bankovní konto a tak nemohou využít nabídky mnoha společností, mám pro vás tip na to, jak získat půjčky až do domu, bez nutnosti mít bankovní účet.

Možností je několik, vybrat si lze například nebankovní hotovostní půjčku od Provident Financial. Tato půjčka je vhodná pro ty, kteří si chtějí půjčit částku v hodnotě desítek tisíc. Jestliže dáváte přednost menším krátkodobějším půjčkám, pak si můžete požádat o SMS půjčku na složenku.

Hotovostní půjčka až do domu

Peníze do domu ještě dnesNebankovní společnost Provident Financial u nás už působí několik let a rozhodně tak patří mezi solidní poskytovatele, u nichž se nemusíte bát podvodu. Nabízí dva typy úvěrů a to bezhotovostní a hotovostní úvěr. Bezhotovostní půjčka od Provident Financial je sice výhodnější, ovšem je k ní zapotřebí mít bankovní účet a získání peněz trvá delší dobu.

Díky hotovostní půjčce můžete mít peníze velmi rychle, v ideálním případě ještě dnes. Většinou je půjčka vyřízena do 48 hodin, protože k vám přijede obchodní zástupce této společnosti, s nímž vyřídíte všechny formality a on vám peníze předá.

Půjčku od Provident si můžete vzít na dobu několika desítek týdnů, takže se může stát, že ji budete splácet i více než 12 měsíců.

Velkou nevýhodou u Provident je to, že za půjčku přeplatíte opravdu značkou částku. Vypočítat si to lze však už dopředu díky online kalkulačce Provident na jejich webu.

Tabulka Provident

Cílová částkaSplatnost v týdnechTýdenní splátkaCelkové navýšeníRPSNCelkem
4 000 Kč45154 Kč2 900 Kč70,93 %6 900 Kč
10 000 Kč45384 Kč7 251 Kč70,93 %17 251 Kč
20 000 Kč60612 Kč16 720 Kč63,91 % 36 720 Kč

Půjčka do výplaty na složenku

Druhou variantou, jak lze získat peníze až domů je vzít si peníze formou SMS půjčky. Díky tomuto úvěru lze získat peníze rychle, ovšem pravděpodobně ne ještě dnes. Problém je totiž v tom, že složenka je doručována několik dnů poštou.

Formou půjčky do výplaty si nejčastěji lze půjčit 5000 nebo 10 000 Kč. Poplatky jsou menší a splátka je pouze jedna, při splacení dluhu.

Zatím žádné komentáře