Peníze ihned bez ověření

Hledáte způsob, jak získat peníze ihned, na účet nebo na ruku a to i bez ověření vašich příjmů a vašeho zaměstnání? Není nic snazšího než se obrátit na některou z nebankovních společností, která vám půjčí bez ověřování příjmů a bonity jen na občanku.

Jednou z takových a zároveň velmi známých firem, která se na poskytování menších rychlých úvěrů zaměřuje, je Ferratum Czech, pobočka skandinávské Ferratum, která působí ve velké části Evropy.

Jejich krátkodobá půjčka je určena pro klienty, kteří si chtějí pravidelně půjčovat malé částky. Půjčku lze sice využít i jen jednou, ovšem díky principu je využívaná většinou opakovaně.

Peníze ihned bez ověřeníU Ferratum vám totiž nejprve půjčí menší částku. Jako nový klient si můžete požádat maximálně o 8000 Kč. Až při dalších půjčkách se cílová částka navyšuje, takže nakonec lze získat ihned díky rychlé online žádosti až 20 000 Kč bez ověření.

Na stránkách Ferratum si díky online kalkulátoru zvolíte a ihned spočítáte půjčku a její poplatky. Poplatek neplatíte předem (a to ani registrační 1 Kč) ale až po době splatnosti, kterou jste si zvolili.

Vybrat si lze ze tří variant a to:

  • Doba splatnosti 15 dnů
  • Doba splatnosti 21 dnů
  • Doba splatnosti 30 dnů

Klienty však zajímá nejen výše půjčky a to, na jak dlouho jim Ferratum půjčí, ale samozřejmě také výše poplatku. Poplatek však není pevný a vypočítává se podle toho, jak dlouhé období splatnosti si zvolíte.

V případě, že si zvolíte příliš krátkou splatnost a nebudete stíhat dluhy splácet lze využít možnost prodloužení půjčky. Za poplatek vám Ferratum umožní splatit půjčené finanční prostředky o několik dnů či týdnů později.