Peníze ihned do výplaty

Stále častěji jsou lidmi využívané menší půjčky od vybraných nebankovních společností, které mohou lidem pomoci v jejich finanční situaci před výplatou.

Mnoho ze zaměstnavatelů totiž platí mzdy pozdě anebo v nevhodnou dobu a mnoha zaměstnancům tak chybí peníze do výplaty třeba i více než týden. Řešení takové situace může být právě některá z půjček, o níž si v dnešní době můžete zažádat díky online formulářům ihned.

V tomto článku se zaměříme na tyto vybrané nebankovní společnosti a poradíme vám, kde si můžete půjčit peníze do výplaty i bez poplatku předem.

Peníze od Crediton

Peníze ihned do výplaty

Jedním z poskytovatelů krátkodobých půjček je pobočka lotyšské nebankovní společnosti Crediton, která sídlí v Česku. Tato firma nabízí klientům malé rychlé půjčky až do 20 000 Kč, ovšem tuto sumu si mohou půjčit pouze ověření klienti.

Noví žadatelé o půjčku si mohou sjednat úvěr s cílovou částku maximálně 8 000 Kč. Tuto sumu vám může převést Crediton na účet velmi rychle poté, co vám vaši žádost schválí.
U tohoto poskytovatele je však nutné platit registrační poplatek 1 Kč předem, který musíte zaplatit ze svého bankovního účtu.

Půjčky od Ferratum

Společnost Ferratum Czech s.r.o. Patří mezi nejvyužívanějšího poskytovatele tzv. SMS půjček, tedy právě těch úvěrů, díky nimž můžete získat peníze do výplaty. Ferratum půjčuje nejvíce 25 000 Kč, jestliže si však půjčujete u této firmy poprvé, máte nárok na sumu max. 8000 Kč.

Výhodou firmy Ferratum je to, že nevyžaduje zaplacení ověřovacích poplatků předem a také vám první úvěr nabídne bez navýšení.