Peníze ihned na ruku

Chybí vám několik tisíc až desítek tisíc a vy potřebujete rychle vyřešit vaši finanční situaci? Anebo se vám naskytla možnost vhodně utratit peníze, jen ovšem nemáte dostatek peněz v hotovosti?

Právě v takových případech se můžou hodit peníze ihned na ruku od bank či nebankovních společností. V dnešním článku se zaměříme na jeden tip z nebankovního sektoru a to na hotovostní půjčku od společnosti Provident Financial.

Peníze ihned na ruku od Provident Financial

Nebankovní společnost Provident Financial u nás už působí několik let a rozhodně se tak řadí mezi ověřené poskytovatele úvěrů. I když se můžete dočíst o různých kritikách a negativních recenzích od klientů, většinou jde o dlužníky, kteří nebyli schopni dluhy splácet dle dohody a do problémů se dostali vlastními chybami.

Provident Financial nabízí průhledné podmínky a klient hned ví, kolik za půjčku přeplatí a kdy má peníze vrátit. Tato firma nemá žádné skryté poplatky, které by se objevili až poté, co s nimi sepíšete smlouvu o půjčce peněz.

Peníze ihned na rukuV jejich nabídce najdete dva typy úvěrových produktů a to hotovostní a bezhotovostní půjčku. Bezhotovostní půjčka je určena těm, kteří chtějí získat peníze na účet a nespěchají na půjčku – peníze nepotřebují ihned.

Hotovostní půjčka je ale určena klientům, kteří by rádi získali potřebné finance už do 24 hodin. Díky tomu, že peníze doručuje obchodní zástupce této firmy a předá vám je na ruku je to opravdu rychlé.

Podle toho, jaké doložíte příjmy vám Provident navrhne úvěr. Obecně však platí, že si můžete zažádat o sumu od 4 000 až do 80 000 Kč. Úvěr se splácí několik týdnů, vybrat si můžete ze tří variant. S rostoucí dobou splatnosti však narůstá i výše poplatků, na což bychom neměli zapomínat.
Poplatky jsou u Provident sice předem jasné, to ovšem neznamená, že jsou nízké. Úvěr od Provident patří mezi průměrně výhodné půjčky a proto ji doporučujeme využít na vlastní posouzení vaší finanční situace.