Peníze ihned na účtě

V dnešním článku vám přinášíme tip na menší úvěr z nebankovního sektoru, který vám zajistí peníze opravdu velmi rychle na účtě. Půjčit si sice můžete pouze 5000 Kč, ovšem žádost si lze podat ihned přes internet, pohodlně z domova nebo z práce.

Jedná se o novou SMS půjčku od společnosti Perfect Money s.r.o., která se řadí mezi poskytovatele finských půjček.

Finská půjčka je menší úvěr typický několika parametry, mezi které patří například to, že dluh splácíte velmi rychle, maximálně do měsíce. Nejsou zde klasické splátky, ale peníze vrátíte i s navýšením jednorázově.

Velmi lákavé na finské půjčce je to, že si o ni mohou požádat i klienti s horší bonitou, tedy například lidé v exekučním řízení, ti co mají zápis v registrech dlužníků anebo lidé, kteří nemohou doložit svůj pravidelný příjem.

Peníze do 24 hodin

Peníze ihned na účtěZískání půjčky od Perfect Money je snadné a především rychlé, půjčku tak můžete využít do výplaty nebo v nečekaných finančních krizích. Žádost si lze podat přímo na stránkách společnosti Perfect Money či po telefonu.

Schválení žádosti probíhá v pracovní dny velmi rychle a pokud je vaše žádost schválena, dozvíte se to během několika málo minut. Peníze vám poté zašle tato nebankovní společnost zrychleným převodem na bankovní účet, který jste uváděli v žádosti.

SMS půjčka bez registračních poplatků předem

Mnoho z konkurečních nebankovních společnosti požaduje po klientech, aby při registraci poslali ověřovací částku 1 Kč na účet daného poskytovatele. Jedná se sice o jediný poplatek předem, ovšem to celý proces získání půjčky zpomalí.

U půjčky Perfect Money žádné poplatky ani peníze předem neplatíte. Všechny peníze za navýšení a úroky platíte až při zaplacení dluhu.