Perfect Money půjčka – recenze a diskuze

Pro všechny, kteří si potřebují půjčit menší sumu peněz krátkodobě je dnes dostupných mnoho úvěrů, díky nimž můžete získat finanční pomoc krátkodobě. Jednou z nebankovních společností, která vám půjčí až 5000 Kč na několik týdnů je firma Perfect Money.

Protože se řadí mezi společnosti z nebankovního sektoru, měli byste si dávat pozor před sjednáním, protože nebankovní sektor není tolik bezpečný jako půjčování si peněz u bank.

Perfect Money půjčka - recenze a diskuzeFirma Perfect Money je ovšem naštěstí solidní a ověřená, nejedná se o podvod, ale opravdu peníze půjčují. Nevyžadují ani žádné poplatky předem, takže se nemusíte obávat toho, že by se vás snažili podvést tímto způsobem.

Detail půjčky

Perfect Money nabízí krátkodobé úvěry na několik týdnů. Půjčku si můžete vzít už na 7 dnů, ale splatnost je dostupná také až do 21 dní. Podle toho, na jak dlouho si peníze půjčíte se rozhodne o výši poplatku.

Samozřejmě, že ten si můžete díky přehledné tabulce sami nezávazně spočítat na jejich stránkách. Není potřeba vyplňovat žádné údaje, informace jsou dostupné pro všechny.

Pro nové klienty nabízí tato firma úvěry do 2000 Kč. Při splacení této částky si můžete vzít další půjčku 3000 Kč a jakmile splatíte i tento dluh, můžete si kdykoliv půjčovat až 5000 Kč.

Jakmile dojde k prvotnímu ověření vaší identity, je už půjčování u Perfect Money velmi rychlé a snadné, není třeba placení žádných registračních poplatků předem a doklady posíláte poštou jen napoprvé.

Zatím žádné komentáře