Potřebuji peníze ihned

Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy opravdu potřebuje půjčit peníze ihned a nemá čas na sjednávání zdlouhavých úvěrů a řešení formalit.

Většina z nás se z této situace dostane díky podpoře rodiny případně blízkých, ovšem ne každý má takovou možnost. Jak své finanční problémy řešit v takovém případě?

Při hledání vhodné poskytovatele půjčky je potřeba se předem rozmyslet, jaký úvěr vlastně chceme a kolik peněz potřebuji. Úvěry můžeme rozdělit do několika skupin podle výše cílové částky. Zde je krátký přehled.

Půjčky do 10 000 Kč

Potřebuji peníze ihnedMalé nebankovní půjčky do 10 000 Kč lidé často využívají před výplatou. Peníze můžete získat velmi rychle na účet, případě do 48 hodin složenkou.

Není potřeba často ani doložení příjmů, stačí vám jen občanka, mobil a účet v bance. Žádost o tyto půjčky si klienti podávají přes internet, případně i odesláním SMS zprávy.

Mezi poskytovatele těchto úvěrů patří úvěrové společnosti jako:

Půjčky do 150 000 Kč

V případě, že nepotřebujete půjčit krátkodobě (např. před výplatou) a hledáte o něco větší půjčky, můžete využít také nebankovních společností, ovšem s jinou nabídkou. Až 80 000 Kč vám půjčí například firma Provident Financial, až 150 000 Kč si zase můžete půjčit u Home Credit.

V případě, že využíváte jak půjčky před výplatou a rádi byste si občas půjčili o něco více, než je 10 000 Kč, lze využít Kouzelnou půjčku, díky které získáte až 50 000 Kč. Jedná se o kombinaci krátkodobé půjčky a klasického nebankovního osobního úvěru.

Bankovní půjčky a hypotéky v hodnotě stovek tisíc

Někdo z nás si občas potřebuje půjčit na bydlení případně podnikání a na to jsou předchozí úvěry příliš malé. Takovým klientům doporučujeme obrátit se na bankovní instituce, u kterých si můžete půjčit až 500 000 Kč bez ručení. V případě, že máte zájem o hypotéku se ale ručení nevyhnete a navíc pravděpodobně budete muset dokládat účel půjčených peněz.