Profidebt – je podvod?

Nejen nebankovní sektor dnes umožňuje mnoha lidem s horší bonitou, aby si půjčili peníze různou formou úvěrů. Může jít například o nevinné SMS půjčky, spotřebitelské úvěry anebo například kreditní karty. Získání takového úvěru je často pro klienta snadné, ovšem problémy nastávají, když mají klienti svoje dluhy splácet.

Profidebt podvodKvůli problémům s hrazením dluhů a poplatků tak často musejí nastoupit firmy, které se zaměřují na exekuce a vymáhání peněz. Jednou z takových je například i firma Profidebt.

S touto firmou se můžete setkat ve dvou případech a to tehdy, pokud jste se někomu zadlužili anebo pokud někdo dluží po splatnosti vám. Firma Profidebt se vymáháním pohledávek živí, takže od vás případně pohledávku odkoupí.

Na tuto firmu se lze obráti také v případě, že se potřebujete dlouhodobě starat o vymáhání vašich pohledávek. Díky jejich službě mandátní správa to není problém.

Bohužel, stejně jako u většiny firem se můžete setkat s tím, že se někteří pracovníci této firmy budou snažit o větší či menší podvod vůči zadluženým klientům, od kterých peníze využívají.

Dávejte si tedy velký pozor při všech podpisech a změnách smluv, pokud s tou nebo jinou vymahačskou firmou spolupracujete.