Půjčím peníze ihned

Potřebujete půjčit peníze co nejdříve a hledáte někoho, kdo vám poskytne úvěr bez rizika a bezpečně? V tomto článku vám nabízíme přehled možností, jak si v dnešní době zažádat půjčku o peníze aniž byste se museli bát podvodu.

Peníze z banky

I když bankovní půjčky nepatří mezi úvěry, které je možné získat ihned, rozhodně se řadí mezi úvěrové produkty s nejnižšími úroky a poplatky. Protože má v dnešní době mnoho lidí u některé z českých bank (případně poboček zahraničních subjektů) svůj vlastní bankovní účet, je proces získání úvěru snazší. Ne každý totiž vyžaduje klasickou půjčku a ti, kteří potřebují úvěry spíš opakovaně v menší sumě mohou využít například sjednání kontokorentu ke svému účtu.

Jedním z možných klasických úvěrů je například rychlá půjčka od Raiffeisenbank, kterou lze získat ve výši od 20 000 Kč až do 600 000 Kč. Půjčka je bez ručení a banka vyžaduje pouze doložení příjmů a doklad totožnosti.

Peníze z nebankovního sektoru

Půjčím peníze ihnedV inzerátech na internetu naleznete každý den množství nejrůznějších nabídek typu „Půjčím na směnku ihned…“, „Půjčím peníze z vlastních zdrojů…“ ovšem ne vždy se jedná o ověřená a bezrizikové úvěry.

Mnohem bezpečnější je půjčovat si u solidních nebankovních společností, které u nás fungují dlouhodobě.

V případě větších půjček jde například o Provident, Cetelem či HomeCredit, pokud vám však chybí peníze do výplaty, využijte například Perfect Money, Ferratum či Omega Financial.