Půjčka do výplaty každému – Perfect Money


Až pět tisíc si můžete půjčit díky nabídce nebankovní společnosti Perfect Money a zajistit si tak potřebné finanční prostředky k tomu, abyste získali rezervy na dobu, než získáte peníze z výplaty. V tomto článku se podíváme na parametry této půjčky poněkud detailněji a porovnáme ji s podobnými úvěrovými produkty v nebankovním sektoru.

Detail Perfect Money půjčky

Půjčka do výplaty každémuNebankovní společnost nabízí Perfect Money půjčku až do výše 5000 Kč, ovšem pokud si žádáte o půjčku poprvé, pak si lze půjčit maximálně 3000 Kč. To pro nové klienty možná není nejlepší zpráva, důvodem k tomu je ovšem potřeba ověření platební morálky klienta.

Výhodou je ovšem to, že tuto první půjčku máte u Perfect Money naprosto zadarmo, nemusíte zde platit žádné navýšení. Prostě si tedy půjčíte 3000 Kč a před uplynutím vybrané doby splatnosti dluh splatíte.

Dobu splatnosti si můžete u této úvěrové společnosti vybrat z několika variant. Nejkratší je půjčka na týden, dobu splatnosti si lze vybrat ale i delší a to na 14 nebo 21 dní. Pro ověřené klienty, kteří splácí sovje dluhy včas je navíc dostupný bonus. Tímto bonusem je prodloužení doby splatnosti o jeden týden zdarma, díky čemuž tak můžete získat půjčku před výplatou až na 28 dnů.

Sjednání této půjčky je možné přímo online na webu www.perfect-money.cz, vyplnit žádost můžete kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Srovnání půjčky do výplaty každému s konkurencí

Oproti konkurenčním nabídkám má tato společnost výhody ale i nevýhody. Výhodou je například to, že oproti Omega Financial či Netcredit nemusíte platit žádný registrační poplatek předem a to ani 1 Kč. Nevýhodou je pak kratší doba splatnosti a menší cílová částka než u konkurence. Perfect Money se však jako málokterá úvěrová společnost může pyšnit úrokem už od 10 %.