Půjčka door financial s.r.o.

Dostali jste se do finančních potíží a potřebujete rychle sehnat peníze? Přišla Vám nějaká nečekaná faktura, která si žádá neprodlené zaplacení? Půjčka door financial s.r.o. by mohla vyřešit Vaše problémy. A to díky tomu, že si rychle a pohodlně můžete půjčit až 50 tisíc korun.

Půjčka door financial s.r.o. pomáhá řešit finanční problémy

V nebankovním sektoru se nachází celá řada poskytovatelů úvěrů. Ty mohou nabízet buď krátkodobé půjčky, jejichž hodnota je do několika tisíc korun a které lze většinou splatit do jednoho měsíce. Poté se zde však nachází také společnosti, které svým klientům nabízejí úvěry v podstatně vyšší výši. A jedním z těchto poskytovatelů půjček je i door financial s.r.o., který nabízí úvěr v maximální výši 50 000 korun. Přičemž maximální doba splatnosti je 60 týdnů a splácí se v týdenních intervalech.

Co potřebujete pro úspěšné vyřízení půjčky?

Jestliže by vás nabídka půjčky door financial s.r.o. zaujala a chtěli jste si o ní požádat, tak si připravte následující dokumenty a doklady:

  • Občanský průkaz (není vyžadován druhý doklad totožnosti)
  • Doklad o pravidelném příjmu

Samozřejmě platí, že jestliže budete chtít požádat o úvěr, tak musíte mít trvalé/přechodné bydliště na území České republiky a také Vám musí být alespoň 18 let. Požadavkem o doložení pravidelného příjmu se poté společnost jistí, že budete mít dostatek financí na řádné splácení úvěru.

půjčka door financial s.r.o.

Půjčka bez ručitele

K tomu, abyste měli šanci půjčku získat navíc ani nepotřebujete ručitele. Společnost Vaší důvěryhodnost posoudí jinými způsoby. Ať již právě zmíněným dokladem o pravidelných příjmech, tak i při posuzování žádosti. Tu vyplňujete s obchodním zástupcem společnosti, přímo ve Vašem bydlišti, přičemž zároveň postupujete takovým schvalovacím procesem.

Jestliže bude Vaše žádost schválena, což u těchto vyšších částek trvá několik dní (většinou dva), tak Vám následně bude vyplacena půjčka. A to přímo ve Vašem bydlišti, kde budete následně odevzdávat i pravidelné týdenní splátky.

O společnosti door financial s.r.o.

Společnost poskytující Door půjčky není na českém trhu s nebankovními půjčkami žádným nováčkem. Působí zde totiž již od roku 2010 a za tuto dobu si již stačila získat celou řadu klientů, kteří využili jejích služeb. Jejich počet již přesahuje hranici 60 tisíc a neustále stoupá.

Mimo Českou republiku působí společnost Door financial s.r.o. také v sousedním Polsku. Nicméně i přesto má tato společnost 100% český kapitál a její hlavní síla působnosti je právě na našem domácím trhu.

Hlavními zásadami společnosti poskytující nebankovní půjčky Door financial s.r.o. jsou důslednost, odpovědnost, respekt a odhodlání. Právě těmito zásadami se zástupci společnosti řídí při jednání s klienty. A to jak při vyřizování žádosti o půjčku, tak i v době, kdy je úvěr