Půjčka Hodonín – rychle 10000

Jestliže patříte mezi ty, kteří nemají peněz vždy zrovna dostatek a občas se dostanete do situace, kdy potřebujete půjčit, pak by vás mohla zajímat nabídka nebankovních půjček přímo ve vašem městě.

V dnešním článku jsme se rozhodli zaměřit se na město Hodonín, které najdete na jihu Moravy, skoro u hranic se Slovenskem. Jaké půjčky si lze vyřídit v tomto městě?

Bankovní půjčky Hodonín

Využít lze samozřejmě bankovních nabídek. Ve městě mají pobočky mnohé banky, ať už jde o Komerční banku, Raiffeisenbank nebo Českou spořitelnu.

Novější banky jak mbank, Zuno nebo Equa banka (nesprávně Egua bank)zde sice zatím pobočky nemají, ale můžete zde vybírat peníze z mnoha bankomatů i těchto bank.

Půjčení finančních prostředků v bance ovšem není zrovna nejrychlejší způsob, jak získat půjčku.

Půjčka HodonínBanky kontrolují registry dlužníků, prověřují vaše příjmy a další informace o vaší bonitě. Navíc všechny procesy zde trvají pár dnů, takže peníze hned do druhého dne nečekejte.

Rychlejší je vyřízení úvěru od některé nebankovní společnosti, nejlépe tam, kde půjčují peníze v hotovosti do 24 hodin.

Příkladem může být úvěrový poskytovatel s názvem Provident Financial, kterého určitě plno z vás zná. Jde o nebankovní společnost nabízející střednědobé půjčky do 80 000 kč na cokoliv.

Nebankovní půjčky Hodonín

Provident nabízí půjčky jak bezhotovostní tak hotovostní, takže můžete mít peníze přes obchodního zástupce mnohem rychleji, než kdybyste si vyřizovali bankovní půjčku.

Nebankovní úvěrová společnost Provident Financial nabízí půjčky v Hodoníně na svojí pobočce na ulici Janáčkova., nedaleko základní školy a také blízko Kauflandu.

Provident má ve svých podmínkách o něco mírnějších podmínky pro schválení půjčky, ale stále vyžadují doložení příjmů a prochází registry dlužníků.

Další možností, v případě, že vám u Providentu nepůjčí, je možnost sjednání půjčky od Profi Credit, což je podobná společnost. I Profi Credit má ve městě pobočku a to na ulici Národní třída 298/22.

Dalším tipem, který pro vás máme, pokud jste z Hodonína je půjčka od MoneyBenefit, která je však krátkodobá, pouze na pár týdnů.