Půjčka před výplatou ihned na ůčet i bez registru

I když to podle přeplněných obchodů nevypadá, poměrně hodně lidí u nás má problém vyjít s penězi od výplaty k výplatě. A když to finančně zvládnou, nemají dost peněz na to, aby si mohli vytvořit potřebnou finanční rezervu. Jakékoli neplánované výdaje, nebo i jen krátká nemoc a s ní spojené nižší příjmy tak mohou jejich finanční zdraví totálně rozložit. Ale co dělat, když do výplatního termínu zbývá ještě týden, ale vaše dítě nutně potřebuje zaplatit kroužek, nebo vy máte doma složenku na povinné ručení na auto, bez kterého riskujete pokutu či ještě větší problém?

Kde vzít a nekrást

Ne každý má bohatého strýčka nebo spolužáka milionáře, které může kdykoli požádat o finanční injekci. Často jediným řešením tak bývá půjčka před výplatou. Protože půjčit někomu pár tisícovek není pro žádnou banku právě lukrativní zakázka. Tento typ úvěru bývá také označován jako mikropůjčka nebo rychlá půjčka.

Pokud tedy potřebujete půjčit opravdu rychle, půjčka před výplatou ihned na účet je pro vás to pravé. Získáte ji téměř výhradně v některé z nebankovních institucí. Půjčky v bankách až na výjimky začínají na částkách nejméně deset či dvacet tisíc korun, ale tolik většina lidí před výplatou ani nepotřebuje.

Půjčky před výplatou do pěti tisíc je možné sjednat u většiny společností online nebo telefonicky. Každý poskytovatel půjček má ale trochu odlišné podmínky při schvalování a také při splácení. Potvrzení o příjmu ani nahlížení do registru úvěrů ale obvykle není nutné, zato se můžete setkat s požadavkem na takzvané potvrzení o bezdlužnosti. To vydává příslušný finanční úřad.

Jak na to

Budete potřebovat:

  • občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti
  • číslo mobilu, případně i e-mail
  • číslo bankovního účtu. Pozor, ten musí být veden na jméno osoby, která o půjčku žádá.

Poskytovatele si žadatele prověřují tak, že u první půjčky je finanční limit pět či deset tisíc korun. Když ji dlužník řádně a včas uhradí, může si příště půjčit větší sumu, při případném třetí žádosti ještě víc. Dalším obvyklým pravidlem je krátká doba splatnosti, nejčastěji do dvou týdnů může. Výše úroků a poplatků jsou různé podle poskytovatele. Některými firmami je poskytována půjčka před výplatou první zdarma. Pokud je splacena v dohodnutém termínu, což jsou obvykle dva až čtyři týdny, klient neplatí úrok ani poplatky.

V případě opravdové finanční nouze lze získat půjčku před výplatou i o víkendu. Peníze nedostanete na svůj účet, protože to banky prostě neumí, ale můžete je získat jinak, například v síti čerpacích stanic.

Velmi populární je například tzv. Japonská půjčka, která je velmi levná, poplatek činí 33 Kč za každých 1000 vypůjčených korun. Má i velmi levné poplatky za prodloužení termínu splácení a proti jiným produktům i nižší sankce při problémech se splácením. Při splacení celé částky do 2 týdnů je zcela zdarma. Momentálně můžete k Japonské půjčce vyhrát i mobilní telefon Samsung. V současnosti si v akci můžete půjčit až 8 000 korun bez úroků a poplatků na 1 měsíc na Laskavapujcka.cz.