Půjčkomat podvod

Nebankovních společností, které u nás nabízí okamžité půjčky před výplatou, je stále více a tak je těžší rozeznat podvody od férových nabídek.

Právě proto se v našem magazínu pravidelně zaměřujeme na recenze firem, které tyto půjčky poskytují a podle zkušeností klientů z diskuzí pro vás zjišťujeme, zda je u dané firmy půjčka bezpečná.

Tímto způsobem jsme se rozhodli prověřit i službu Půjčkomat.cz, která je u nás v poslední dobou na poli SMS půjček docela známá. Jaké úvěry vlastně tato nebankovní společnost nabízí?

Půjčkomat podvodPůjčkomat se zaměřuje na poskytování půjček před výplatou, což jsou vlastně úvěrové produtky s krátkým obdobím splatnosti a také nízkou cílovou částkou.

Tyto půjčky jsou taky typické tím, že poprvé díky nim získáte jen pár tisíc a až po ověření a splacení dluhu si můžete půjčovat plné částky.

Půjčka do 15 minut

Velkou výhodou u nebankovních společností typu Půjčkomat je to, že celé vyřízení SMS půjčky je extrémně rychlé a snadné.

Diskuze o tom, zda je Půjčkomat podvod >>

Stačí si vytvořit účet na stránkách Půjčkomat a následně si podat žádost přes online formulář, nic dalšího není potřeba. Celý proces vám ideálně nezabere ani 15 minut času, nemusíte nikam chodit a nic řešit.

Půjčkomat nabízí novým klientům částku až do 5000 Kč, kterou získají po schválení jejich první půjčky. Klientům, kteří si u tohoto poskytovatele úvěrů půjčují opakovaně, nabízí Půjčkomat až 20 000 Kč.

Půjčkomat a poskytovatel této služby, firma Friendly Finance s.r.o., patří mezi prověřené a spolehlivé firmy, které půjčují peníze formou SMS půjček. Peníze si u nich můžete tedy půjčit bez obav a bez rizika podvodu.