Půjčky ihned do 5 minut na účtu

Nebankovní společnosti v dnešní době nabízí opravdu velmi rychlé sjednání půjčky, díky čemuž můžete mít potřebné peníze ihned do 5 minut na účtu.

Takto rychlé půjčky však nebankovní subjekty poskytují jen do výše několika tisíc, je to tedy ideální pro ty, kterým chybí peníze před výplatou. Protože se totiž jedná o malé půjčky, je i doba splatnosti nepříliš dlouhá a většinou vypůjčené finanční prostředky vracíte v řádech týdnů.

Rychlé půjčky i pro nezaměstnané

Půjčky ihned do 5 minut na účtuJednou ze společností, která nabízí půjčky před výplatou extra rychle je Omega Financial. Jedná se o jednu z nejznámějších firem, která u nás nabízí tzv. SMS půjčky – tedy úvěry, k jejichž sjednání vám postačí i odeslání žádosti SMS zprávou.

U Omega Financial si můžete požádat až o 5000 Kč. Tato firma neověřuje bonitu klienta tolik jako banky a tak je sjednání snadnější. Bohužel si kvůli tomu však napoprvé můžete půjčit maximálně 3000 Kč. Vyšší sumy jsou dostupné až pro klienty, kteří si podávají opakovanou žádost.

Díky online kalkulačce na stránkách Omega půjčky si můžete ihned při sjednávání půjčky spočítat, kolik přeplatíte na úrocích a jaké poplatky budete muset zaplatit.

Pokud patříte mezi nové klienty, je potřeba předem uhradit ověřovací poplatek v hodnotě 1 Kč. Nejedná se ale určitě o žádný podvod, je to podmínka nutná k tomu, aby si tato společnost ověřila vaše vlastnictví daného bankovního účtu.

Díky po odeslání poplatku a schválení půjčky je vaše žádost většinou schválena během 5 minut, což je právě důvodem k tomu, že ji lidé využívají v nečekaných situacích, kdy potřebují rychle půjčit.