Rychlá půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatouZbývá vám několik dní do výplaty a vaše finanční rezervy dosáhly na úplné dno? Vyskytly se nějaké neočekávané výdaje, které je potřeba co nejrychleji pokrýt, ale není z čeho? Selhali už veškeré možnosti na sehnání potřebného obnosu peněz? Jestliže ano, tak využijte krátkodobé půjčky před výplatou, která vám pomůže překonat složité období.

Rychlé půjčky před výplatou jsou produktem nebankovního sektoru. Je tedy velká šance na to, že vaše žádost o úvěr bude úspěšná. Zatímco v případě žádosti o půjčku v bance musíte dokládat účel půjčky, výši vašich příjmů či bezdlužnost a čistou bankovní historii, tak v případě nebankovních společností vás většina těchto problémů mine. Půjčku tedy mohou získat i problémoví klienti, kterým banka nepůjčí.

Snadné a pohodlné vyřízení půjčky

Jelikož se v případě mikroúvěrů, mezi které spadá i rychlá půjčka před výplatou, jedná pouze o několika tisícové částky, tak při žádosti o půjčku není potřeba žádné složité administrativní vyřizování. V online žádosti, kterou lze vyplnit i z pohodlí domova, tak pouze stačí vyplnit vaše údaje – rodné číslo, číslo OP, bankovní účet a podobně, na základě nichž bude žádost vyhodnocena.

Následné schválení půjčky je poté otázkou maximálně několika desítek minut, neboť o vyřizování žádostí se stará automatizovaný systém. A jak je zmíněno již výše, při schvalování není úplně prioritní jak vysoké příjmy máte, popřípadě jestli se vaše údaje náhodou nenacházejí v některém z registru dlužníků.

Společnost u které si chcete rychlou půjčku před výplatou vzít, tuto skutečnost sice zaznamená, ale i tak je velká šance na to, že vám úvěr poskytne. I když například za horších podmínek, jako je například nižší částka či vyšší úroky.

Peníze ihned na účet

Když bude půjčka schválena, tak ze strany poskytovatele půjčky dochází k okamžitému odeslání peněz na váš bankovní účet. Ty budete mít tedy k dispozici nejdéle druhý pracovní den od vyřízení žádosti, nicméně pokud budete mít konto ve stejné bance jako poskytovatel, tak budete mít peníze na účtu ještě tentýž pracovní den.

V tomto případě je tedy rychlost a pohodlí klientů na prvním místě. Samozřejmě, za vše se platí a proto za snadné a rychlé získání půjčky zaplatíte úroky, které jsou daleko vyšší než v případě bankovní půjčky.

A co se týče splacení krátkodobé půjčky před výplatou, tak to je stejně jednoduché jako její získání. Jakmile nastane datum splatnosti, které si sami stanovíte (nejčastěji nastává do 30 dnů od schválení půjčky), tak převedete celou částku i se započtenými úroky a poplatky na bankovní účet společnosti, jež vám půjčku poskytla. Vše tedy zaplatíte jednou splátkou a nebudete se muset nadále o nic starat.

Využijte různé výhody. Jak pro nové, tak i pro stávající klienty

V době, kdy na trhu působí celá řada nebankovních společností poskytující mikroúvěry je jasné, že se jednotlivé společnosti snaží nalákat nové klienty nabídkou různých výhod. Jestliže se tedy rozhodujete, že si nebankovní půjčku vezměte, tak si pozorně porovnejte veškeré nabídky a to například pomocí online kalkulačky.

Jako nový zákazník totiž budete mít u některých poskytovatelů možnost vzít si první půjčku zcela zdarma. V tomto případě se sice jedná pouze o nějakou nižší částku, jako je například 2 000 Kč, ale pořád nezaplatíte ani o korunu navíc.

Samozřejmostí je, že čím více půjček, které řádně splatíte, si u jednoho poskytovatele vezmete, tím se vám bude postupně navyšovat částka, kterou si budete moci půjčit.