Rychlá půjčka Zaplo – recenze, zkušenosti

V době, kdy už si peníze půjčuje většina lidí není nic neobvyklého, mít dokonce úvěrů sjednaných více. Existuje totiž několik druhů půjček, kromě hypoték a klasické osobní půjčky můžete získat peníze také třeba přes kreditní kartu anebo díky SMS půjčce.

Právě poslední zmíněný typ úvěru se v posledních letech stal mezi klienty velmi oblíbený, dokonce snad oblíbenější než půjčky typu Provident, Profi Credit a Home Credit.

Jedním ze zástupců z nebankovního sektoru, kde se SMS půjčky nabízí je firma Zaplo Finance, která u nás loni začala nabízet svoji Zaplo půjčku. O co se vlastně jedná?

Zaplo půjčka před výplatou

Zaplo půjčka je typ úvěru, který využijete ve finanční nouzi, když vám chybí pár tisíc korun. Jde o krátkodobé půjčky, které si lidé berou třeba když jim chybí 5000 kč před výplatou. Díky pohodlnému a rychlému sjednání mají peníze rychle u sebe a nemusí nic složitě vyřizovat.

Jak to funguje?

Oproti bankovním úvěrů je Zaplo půjčka a další SMS půjčky před výplatou způsob, jak rychle a jednoduše získat několik tisíc korun. Půjčit si totiž můžete nejenom přes SMSku, ale i po internetu.

Na internetu, na webu firmy Zaplo Finance najdete jejich formulář, který funguje jako žádost o půjčku. Stačí tedy vyplnit tuto žádost a vše je vyřízeno, není potřeba nikam chodit.

Jsou SMS půjčky bez příjmů a bez registrů?

SMS půjčky patří do skupiny úvěrových produktů, které mohou získat i problémoví klienti. Znamená to tedy, že se často nenahlíží do registrů dlužníků a není potřeba, aby měl klient tak vysoké příjmy jako třeba v případě hypotéky. Není pak rozhodně vůbec potřeba mít ručitele nebo nemovitost do zástavy, protože si půjčujete opravdu jen malé částky.

Zaplo půjčka je například dostupná do výše 15 000 Kč. Více vám nepůjčí, ovšem ani tuto částku napoprvé nezískáte snadno.

U Zaplo půjčky funguje pro nové klienty totiž způsob ověřování bonity. Poprvé vám tak půjčí menší částku, maximálně pět tisíc korun. Půjčka až do 8000 Kč je ovšem pro nové klient prvně zdarma, takže se to vyzkoušet vyplatí.

Nezapomeňte jen peníze včas vrátit, splatnost maximálně 30 dnů není zrovna dlouhá.

Půjčka jen na občanku?

Protože jde o nebankovní online půjčku při která není potřeba žádná osobní schůzka, je to vlastně půjčka jen na občanku, protože jiný doklad nepotřebujete.