Rychlá SMS půjčka před výplatou

Rychlá SMS půjčkaObčas se každému z nás může přihodit situace, kdy nemáme zrovna dostatek finančních prostředků, ale přesto nás čekají výdaje, které je potřeba uhradit. Ne všichni máme možnost získat peníze od známých, nebo například zálohou od zaměstnavatele a tak si občas peníze musíme prostě vypůjčit.
Naštěstí dnes nemusíme spoléhat jenom na bankovní instituce. V bankách sice nabízejí půjčky peněžních prostředků s výhodným úrokem, ovšem ne vždy to je ideální řešení. Problémem totiž může být třeba doba splatnosti anebo příliš přísné podmínky pro získání půjčky.

V bankách totiž vyžadují skoro vždy doložení vašich příjmů a také nahlíží do registrů dlužníků. Je tedy i delší schvalovací proces a peníze tak máte až více než za týden.

Proto se lidé v poslední době obrací na poskytovatele úvěrů a půjček, kteří působí v nebankovním sektoru. Zde jsou dostupné rychlé půjčky a navíc si můžete půjčit jen nižší částku a neplatíte tak zbytečně vysoké poplatky za půjčení.

Typickým příkladem je půjčka od společnosti Crediton, která se hodí právě pro situace, kdy potřebujete peníze rychle v menších částkách.

První půjčka do 4000

Jedná se o typ SMS půjčky, která se využívá právě když vám chybí peníze a potřebujete je získat co nejrychleji, třeba jen na pár dnů před výplatou. Díky sjednání přes internet nebo SMS zprávu je vše rychle a nemusíte nic vyřizovat osobně na pobočce.

Noví klienti, kteří si berou půjčku u Creditonu poprvé si mohou požádat až o 4000 Kč s dobou splatnosti na několik týdnů. Ověření klienti si při opakované půjčce mohou požádat až o 20 000 Kč.

Oproti konkurenci mají výhodu například v tom, že zde nemusíte platit poplatky předem a to ani 1 Kč. Stačí se jen zaregistrovat na jejich stránkách a vybrat si půjčku online.

Další výhodou této nebankovní půjčky je pak to, že si můžete dobu splatnosti za poplatek prodloužit a to dokonce až o 40 dnů.