Smart půjčka diskuze

Firma Smart Capital a jejich Smart půjčka funguje na internetu už opravdu dlouho a patří tak mezi často diskutované firmy. Důvodem je totiž to, že nebankovní společnost Smart Capital nemusí vypadat vždy jako čestná firma, která hledí především na zájmy svých klientů a zákazníků. Než se ale zaměříme na diskuze o Smart Capital půjčce, podívejme se na to, co vlastně tahle firma dělá.

Půjčka na cokoliv

smart-capital Pokud hledáte bezúčelovou půjčku, která vám zajistí třeba financování nového auta, rozjezd podnikání anebo zaplacení jiného dluhu, může vám Smart půjčka pomoci.

Tato firma se totiž zaměřuje na poskytování nebankovních půjček, které si můžete vyřídit odkudkoliv z České republiky přes internet, přes zástupce anebo telefonicky.

Komu například půjčí

  • zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání
  • důchodcům (starobní důchod, invalidní důchod)
  • ženám na MD

Hotovostní půjčky na ruku

Narozdíl od mnoha konkurenčních společností, které nabízí půjčky převodem na účet je Smart půjčka typem hotovostní půjčky, peníze tedy získáte přímo od obchodního zástupce na ruku.

Získat takto můžete půjčku od 5000 do 50 000 Kč, stačí mít jenom stálý příjem anebo pobírat starobní důchod.

smart-pujckaSmart půjčku můžeme zařadit mezi střednědobé úvěry, splatnost je delší než u SMS Půjček ale kratší než u hypotečních úvěrů. Lidé si formou této nebankovní půjčky mohou půjčit finanční prostředky na dobu od 8 do 13 měsíců.

Smart půjčka je vhodná hlavně pro ty, kdo potřebují peníze opravdu rychle, nechtějí zbytečné komplikace a prověřování ale jsou taky ochotní za tyto služby zaplatit o něco více, než třeba v bance.

Počítejte totiž s tím, že si poskytovatel JET Money s.r.o. účtuje za půjčení peněz v hotovosti nemalé úroky.