SMS půjčka 5000 bez nahlížení do registrů dlužníků

Ne každý, kdo si chce v dnešní době požádat o úvěr má takovou možnost. Problémů může být několik, většinou se však týkají bonity klienta (jen občas je problém s tím, že klient nemá bankovní účet).

Někteří z klientů například nemohou doložit svoje příjmy, jiní jsou v exekuci. Častým problémem bývá také to, že je klient zaznamenán v registrech dlužníků.

Registry dlužníků fungují jako databáze klientů, jejichž platební morálka nebyla v minulosti příliš dobrá. Důvodem může být například pozdní placení paušálu, nedodržení splatnosti půjčky anebo nesplácení některých úvěrů.

Registrů dlužníků existuje několik typů – svoje registry si vedou například banky, nebankovní společnosti či různá sdružení (např. SOLUS).

Půjčky i bez registrů dlužníků

V případě, že máte záznam v registrech dlužníků, je obtížné získat někde půjčku. Existují však takové možnosti – mezi jednu z nich patří SMS půjčka od Perfect Money. Tato společnost nabízí krátkodobé úvěry až do 5000 Kč lidem i bez nahlížení do registrů dlužníků či bez nutnosti dokládání příjmů. Jejich půjčka je tedy ideální pro klienty, kteří mají s bonitou potíže.

SMS půjčka 5000 Sjednání půjčky u Perfect Money je velmi snadné. Stačí vyplnit rychlou žádost, ve které uvedete základní údaje o vás. Ve formuláři jsou sice dotazy na váš příjem, není to však potřeba dokazovat.

I přesto ale doporučujeme vyplnit všechny údaje pravdivě, zvýší to šanci, že vám tato nebankovní společnost peníze půjčí.

U Perfect Money si můžete zvolit půjčku na různou dobu. V nabídce je půjčka na 7 dní, na 14 dní a na 21 dní. Čím delší dobu si zvolíte, tím vyšší budou úroky za půjčení peněz. Při půjčce na týden však nabízí Perfect Money jedny z nejnižších úroků na trhu.

Zatím žádné komentáře