SMS půjčka ihned na bankovním účtě

Ať už vám chybí peníze před výplatou, na opravu auta, pokutu anebo na zdravotní výdaje, vždy je možnost využít nebankovních půjček, které vám zajistí menší sumu. Díky tomu, že jsou tyto půjčky tak malé zbytečně nepřeplatíte na úrocích a zaplatíte jen nejnutnější poplatky.

Úvěrem, který si u nás lidé v poslední době velmi oblíbili jsou tzv. SMS půjčky, což jsou malé úvěry s krátkou dobou splatnosti. Takové půjčky lze získat takřka ihned a to díky tomu, že jejich sjednání je velmi jednoduché a požadavky minimální.

Získat půjčku můžete několika způsoby a ani při jednom není potřeba osobní schůzka či návštěva pobočky. Podat žádost si můžete buď odesláním SMS zprávy, přes internet vyplněním krátkého formuláře anebo telefonicky na lince vybrané nebankovní společnosti.

SMS půjčka před výplatou

SMS půjčka ihned na bankovním účtěPožadavky bývají u většiny z nich opravdu minimální, některé vám půjčí jen na občanku. Stačí tedy být starší 18ti, případně 21ti let a být občanem České republiky. Ve většině případů budete ještě potřebovat vlastní bankovní účet, protože sms půjčky na složenku v nebankovním sektoru nejsou tak časté.

SMS půjčka bez registrů

Výhodou je to, že se nenahlíží do bankovních registrů dlužníků a často není ani náhled do registrů SOLUS. Půjčit si tak mohou i ti, jejich minulost z hlediska platební morálky nebyla příliš dobrá.

  • Registry dlužníků jsou totiž častým důvodem zamítnutí půjčky nejen v bankovním sektoru, ale také u některých nebankovních společností.

Sumu, kterou lze získat díky sms půjčce ihned si můžete sami zvolit přímo při žádosti o půjčku. Díky kalkulátoru na jejich stránkách se hned dozvíte, kolik zaplatíte na poplatcích a jaké úrokové sazby vám nebankovní společnost nabídne.

Zatím žádné komentáře