Tesco půjčka

Mnoho lidí si v dnešní době půjčuje peníze především k tomu, aby tyto finanční prostředky utratili za nákupy. Proto začali nebankovní společnosti nabízet tzv. spotřebitelské úvěry, které vám umožní nakupovat na splátky.

Nebankovní společnosti ovšem nejsou jedinými poskytovateli takových půjček, v poslední době se mezi ně zařadila i firma Tesco.

Tesco nepatří mezi klasické finanční společnosti, zaměřují se především na klasický maloobchodní prodej. Svým klientům však nedávno začali nabízet hotovostní půjčku, formou které si lidé u Tesca mohou půjčit částku od 20 000 Kč až po 500 000 Kč.

Na první pohled jde tak o velmi podobnou půjčku, jakou nabízí většina bank. Rozdílů je zde ovšem několik, patří mezi ně například:

  • Žádné poplatky za vedení účtu
  • Žádné poplatky za vyřízení ani předčasné splátky
  • Volitelná doba splatnosti

Tesco půjčkaTesco půjčku si můžete vzít na dobu až několika let. Doba splatnosti, která je nabízena se pohybuje v rozsahu od 36 do 60 měsíců.

K Tesco půjčce si lze podobně jako u jiných úvěrů sjednat pojištění (úvěr je samozřejmě nabízen i bez pojistky). Můžete si vybrat mezi pojištěním Plus a Premium.

A co úroky?

Úrokové sazby nejsou u Tesco půjčky pevné, mohou se lišit. Dozvíte se je přímo na stránkách jejich úvěrového produktu, kde vám je spočítá online kalkulačka.

Díky ní se například také dozvíte, kdy bude vaše první splátka anebo kolik peněz přeplatíte.

Zatím žádné komentáře