Tommy Stachi recenze – je to podvod?

Každý z nás se může dostat do situace, kdy mu prostě peníze chybí a není jiný způsob, než si je někde půjčit. Ne každý z nás má ovšem možnost získat bezúročnou půjčku od rodiny či od známých a proto se někteří z nás musí obrátit na specializované poskytovatele.

Vybírat si můžete půjčky od bank ale také z nebankovního sektoru. Právě zde působí množství firem a společností, které vám půjčí peníze rychle a i s mírnějšími požadavky než v bankovním sektoru.

Tommy Stachi recenzeBanky totiž půjčují jen klientům s dobrou bonitou a ta je ovlivněna například tím, zda má klient zápis v registrech dlužníků anebo zda může doložit svoje příjmy.

Jednou z nebankovních společností, která bonitu tolik nekontroluje a půjčuje lidem velmi rychle je firma Tommy Stachi.

U firmy Tommy Stachi si můžete půjčit až 100 000 Kč, ovšem klientům, kteří si chtějí vzít menší půjčky mohou nabídnout úvěr už od 3000 Kč.

Až donedávna působila tato firma pouze v určité části Česka, dnes si však může o jejich půjčku zažádat takřka každý ať už jste z Moravy anebo ze západních Čech. Působnost Tommy Stachi je totiž po celé ČR.

Narozdíl od většiny recenzovaných firem na našem webu nenabízí tato nebankovní společnost klasické krátkodobé půjčky. Jejich úvěr je na delší dobu, splatnost se pohybuje v řádech měsíců (12 – 18).

Peníze od Tommy Stachi lze získat oběma způsoby – jak převodem na bankovní účet tak i v hotovosti na ruku. Je to tedy ideální volba pro ty, kteří nemají vlastní bankovní konto a potřebují rychle půjčit.