Via SMS půjčka – je podvod?

Jestliže přemýšlíte o tom, že si vezmete některou z nebankovních menších půjček s kratší dobou splatnosti, pak jste pravděpodobně narazili také na nebankovní společnost s názvem Via SMS, která už nás půjčuje peníze rychle přes internet anebo přes SMSku.

Via SMS, stejně jako mnoho dalších poskytovatelů krátkodobých půjček nabízí úvěry na několik týdnů lidem, kteří si chtějí půjčit pouze několik tisíc korun.

Může jít například o situaci před výplatou nebo když vám potkali nečekané zdravotní výdaje. Peníze si můžete půjčit rychle a na cokoliv, bez nutnosti doložení příjmů.

Via SMS půjčkaU nebankovní společnosti Via SMS máte několik možných způsobů, jak si peníze půjčit. Asi nejvyužívanější je klasické vyplnění online žádosti.

Stačí vám vypsat krátký formulář přes internet a pak počkat na schválení vaší žádosti. Mezi další způsoby pak patří žádost přes SMS zprávu anebo vyřízení půjčky po telefonu.

Kolik mi půjčí?

Via SMS rozhodně se svojí nabídkou půjček nemůže konkurovat bankám, to však není ani účelem. U Via SMS si můžete půjčit pouze menší částky a to od 1000 do 12 tisíc korun.

Podle toho, kolik peněz si od nich půjčíte a jakou dobu splatnosti si zvolíte se pak rozhodne, jaké navýšení, tedy poplatek za půjčení peněz, zaplatite.

Vše se samozřejmě dozvíte ještě předtím, než si konkrétní půjčku sjednáte, takže se můžete rozhodnout, zda je pro vás úvěr přijatelný a vyhovují vám dohodnuté detaily.

V případě, že se rozhodnete ViaSMS.cz půjčky využít vám tento poskytovatel nejprve nabídne menší půjčku. Až poté, co dojde k ověření vaší platební morálky si můžete zažádat o větší částky a o maximum 12 000 Kč.

Zatím žádné komentáře