Vitacredit s.r.o. – je to podvod?

Jaké máte konkrétně Vy zkušenosti s Vitacredit s.r.o.? Pokud si hodláte pořídit nemovitost, asi se s touto společností dostanete brzy do kontaktu, tedy samozřejmě v případě, že si vyberete zrovna ji.

Půjčit si můžete sumu v rozmezí 50 tisíc a 1,88 milionu korun, splácet takovou částku můžete klidně i po dobu patnácti let – úvěr bude v každém případě jištěný Vaší nemovitostí.

A pozor, půjčit si můžete prakticky na cokoliv, můžete například zažehnat hrozící exekuci či dražbu, pokud bude tedy Vaše ekonomická situace takto nesmírně naléhavá.

Společnost Vitacredit s.r.o. působí po celé republice a orientuje se na zprostředkovávání spotřebitelských úvěrů už hezkou řádku let. A navíc, má za sebou většinou jen pozitivní recenze, což jasně dokládá, že nejde určitě o žádný podvod.

  • úvěr TOP
  • úvěr STANDARD
  • úvěr PLUS
  • sloučení půjček do jedné
  • exekuce a dražby

Nečekejte žádné skryté poplatkyVitacredit s.r.o. podvodnebo podobné nepříjemnosti, které snad už patří jen do světa absurdního dramatu a podobných pohádek.

Jaká je Vitacredit půjčka?

Půjčka u Vitacredit s.r.o. je zcela transparentní. A co víc, bude vyřízena poměrně rychle, takže se není čeho bát, žádné větší zdržení při vyjednávání nenastane, budete hned vědět, na čem jste (což je dnes skutečně velice důležité, nemyslíte?) – a hned poté můžete o své kladné zkušenosti vyprávět i přátelům.

Solidní jednání se zákazníkem, to je přesně jedna z mnoha kladných stránek této společnosti.

Stačí v případě nejasností zavolat na infolinku, poslat email nebo třeba zajít osobně na olomoucké sídlo firmy, to je jen a jen na Vás (i když nejúspornější bude zaslání dotazu pomocí emailu, leda byste snad z Olomouce pocházeli).
Vitacredit s.r.o. nabízí i možnost odkladu data splátek, stačí se jen dohodnout – a to klidně i telefonickou formou. I kdybyste chtěli navýšit stávající úvěr nebo něco jiného, tak dohoda je zcela jistě možná, bez jakýchkoliv problémů.