Záložna Creditas v ohrožení

Záložna Creditas nabízí svým zákazníkům velmi výhodné podmínky. Úroková míra již od šesti procent ročně, zhodnocení pro termínovaný vklad pak přesahuje dokonce magickou tříprocentní hranici. A víte, jaká je další velká výhoda?

co nabízí:

  • běžný účet
  • spořící účet Benefit
  • termínovaný vklad
  • úvěry

V případě Záložny Creditas totiž můžete využívat i veškerých výhod, jež nabízí internetové bankovnictví, které dnes a denně šetří čas každému z nás. Takže co byste ještě chtěli více?

záložna creditasPosledním trumfem je například to, že za běžný účet nebudete platit poplatek za jeho vedení, což je v případě jiných bank i naprosto zbytečná stokoruna, která se takříkajíc vypaří do éteru.

Záložna Creditas působí na českém trhu už bezmála dvě desetiletí a má za sebou více než osmnáct tisíc spokojených klientů, což je určitě skutečně výborná pozvánka ke vzájemné spolupráci.

Creditas recenze a diskuze

Nemusíte se obávat toho, že byste snad přišli nějakým nekalým způsobem o své těžce naspořené peníze, protože finanční prostředky na všech útěch jsou ze zákona pojištěny, a to až do výše sta tisíce eur, takže zde můžete mít beze strachu třeba i dva miliony korun, pokud je tedy máte zrovna k dispozici (nebo si je můžete teprve naspořit, to je už na Vás).

creditas

Slyšeli jste už nějaké zvěsti o tom, že by snad Záložna Creditas měla být v ohrožení? To jsou ale spíše fámy typu JPP, tedy „jedna paní povídala“.

Ve skutečnosti je vše v naprostém pořádku, Creditas totiž v ohrožení v žádném případě není, naopak plánuje pro příští rok ještě dále rozšířit své služby, cílem je samozřejmě získání většího počtu spokojených zákazníků a navýšení celkových zisků.

Internetové bankovnictví je v případě této záložny dokonale přehledné a ovládá se takřka intuitivně, takže se není čeho bát – a například právě termínovaný vklad je v současnosti při devalvaci „stavebního spoření“ s lesní zvěří jednou z nejlepších variant, kam své peníze uložit. Záložna Creditas za to zkrátka stojí!