ZPF akademie group – recenze, podvody

Finanční poradci, obchodní zástupci a podobné pracovní pozice mají většinou několik společných vlastností, které se znatelně dotknou každého, kdo se s tímto zaměstnáním setkají. Důvodem je totiž to, že zde morální hodnoty nejsou prioritou a lidem, kteří zde pracují jde jen o zisk a jejich vlastní kariéru.

ZPF akademie groupVe společnosti ZPF Akademie to není jiné. Narozdíl od finančního poradenství Broker Consulting se zde zaměřují především na životní pojištění, možnosti spoření a úspor a na celkové vzdělávání v oboru finanční gramotnosti.

Stejně jako o podobných zaměstnání ale nakonec na tyto hodnoty zapomenete a vaším jediným úkolem bude mít dostatečný počet klientů (oveček), o které se budete starat a z nichž budete mít provize. Pracovníci ZPF Group získávají svoje příjmy totiž především ze smluv, které uzavřou.

Samozřejmě, že v jejich nabídce jsou produkty, u nichž je provize vyšší. Takže je velká pravděpodobnost, že narazíte na pracovníka, který bude navrhovat finanční produkty především podle výše provize a ne podle toho, zda to bude pro Vás výhodné.

Abyste se mohli stát účastníkem a jedním za partnerů, který bude služby nabízet, je potřeba projít školením, které vás bude stát několik tisíc korun. Školení však není příliš nabyto informacemi, jde spíše o motivační trénink, který vás má dostat do světa finančních poradců.

A proč se vám všichni v ZPF snaží tak pomáhat a nalákat vás do jejich světa? Je to jednoduché, mají totiž provize i z vás. Z jedné strany jde tak trochu o klasickou pyramidu, kdy se snažíte shánět další pracovníky pod sebe, protože z jejich zisků máte několik procent i vy.

Bohužel nejvíce peněz díky tomuto způsobu mají jen ti opravdu nahoře, vy jako klasický začátečník byste se na takovou pozici museli propracovávat celý život.